Grinin 50 Tonu Kitabı Film mi Oluyor?

Cinsel fantezilerin konu alındığı ve tüm dünyada satış rekorları kıran kitabın filmi için çekimler başladı. “Grinin 50 Tonu” isimli kitaptan uyarlanan filmin, romantik öpüşme sahneleri basına sızdı.
Anastasia Steel karakterine hayat veren Dakota Johnson ile Christian Grey’i canlandıran Jamie Dornan Kanada’nın başkenti Vancouver’da kamera karşısına geçti.
Romanın iki ana karakteri Steel ve Grey’in öpüşme sahnelerinin daha ateşli olması bekleniyordu. Ancak ortaya çıkan karelerde daha romantik ve masum bir öpüşme sahnesi olduğu ortaya çıktı.
Filmin yakışıklı erkek oyuncusu Dorman’ın yakışıklılığı ve “Grey” karakterinin gerektirdiği cool tavırlarla genç kızların kalbini fethetmesi bekleniyor.
E.L. James’in çok satanlar listesinden inmeyen aynı adlı romanından uyarlanan filmin yönetmenliğini Sam Taylor-Johnson üstleniyor.
13 Şubat 2015’te vizyona girmesi planlanan filmin konusu ise şöyle;

Bir edebiyat öğrencisi olan güzel Anastasia Steele, çekici bir iş adamı olan Christian Grey ile bir röportaj gerçekleştirir. Görüşmeye gittiğinde karşısında, tavırları ve çekiciliği ile baş döndüren bir adam bulur. Aşk ve ilişkiye biraz mesafeli duran Anastasia, bu zengin ve yakışıklı adamın cazibesine karşı koyamaz ve kendisini çekimine bırakır. Fakat hayatta her şeye karşı doyum noktasına ulaşmış olan Grey’in ilişki ve seks söz konusu olunca kimsenin bilmediği gizli sırları vardır. Genç kız karşısındaki adamla şehvetin bilmediği yollarına da sapacak mıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.