Başbakan’ın okuduğu son kitap Ruhlar Kuyusu/Gerçeklik Teorisi-Turgay Güler

Başbakan’ın okuduğu son kitap..

image

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, yerel seçimler öncesindeki yoğun miting programına rağmen kitap okumaya da zaman ayırıyor. İzmir mitingi sonrası Başbakan Erdoğan, son günlerin konuşulan kitabı Ruhlar Kuyusu’nun kapağını araladı.

Mehdix ve Sır Küpü kitaplarındaki öngörülerinin büyük oranda gerçekleşmesi ile dikkat çeken Turgay Güler’in son romanı Ruhlar Kuyusu akıcı ve sürükleyici üslubuyla, okurların beğenisini topluyor.

Bir haftada 25 bin satan sıradışı üçlemenin sonuncusu Ruhlar Kuyusu’nun bu derece merak uyandırmasının sebebi ise Güler’in önümüzdeki günlerde Türkiye’de ve dünyada neler olacağına dair öngörülerine bu romanda yer vermesi. Şimdiden okurlar tarafından Güler’in öngörülerine ilişkin yorumlar ve tartışmalar yapılmaya başlandı. Ruhlar Kuyusu adlı kitabın arka kapağında yer alan yazı şöyle; “Yarın, gelecek hafta, gelecek ay, gelecek yıl, gelecek yüzyılda neler olacağını; hatta dün, geçen hafta, geçen ay, geçen yıl ve geçmiş yüzyılda neler olduğunu öğrenmek istiyorsanız bu kitabı mutlaka okumalısınız!

 

İlk Önceki 1 2 3

Eklenme : 18.03.2014 Gösterim : 25495

Bu habere hiç yorum yapılmamış. ilk yorum yapan sen ol !