BİM 3 Ocak–10 Ocak 2014 Aktüel Ürünler Listesi – Broşürü

3 Ocak 2014 cuma BİM markette aktüel ürün indirimleri devam ediyor.Bu haftanın ürünü olarak öne çıkan Homemaxx Elektrikli süpürge yine çok cazip fiyatıyla erkenden tükenecek gibi. Hangi markette hangi indirim var, 2014 market gıda ocak broşürleri, market indirimleri-ocak 2014, BİM aktüel 3 ocak 2014…BİM 3 Ocak-10 Ocak tarihli indirimli ürünleri ve broşürünü sayfamızdan takip edebilirsiniz..

Yüksek kalite düşük fiyat sloganıyla, hesaplı ürünleri ve cazip indirim kampanyalarıyla oldukça geniş bir kesime hitap eden Bim Marketin 3 Ocak tarihli ilk broşürü ve indirimli ürünler listesi yayınlandı. Devamı yayınlandığında sizlerle burada paylaşmaya devam edeceğiz.

27 Aralık cuma 2013 tarihli BİM indirimlerine ulaşmak için  >>>  TIKLAYIN

Oldukça hesaplı ürünleri ve cazip indirim kampanyalarıyla oldukça geniş bir kesime hitap eden BİM Marketin 3 ocak tarihli broşürü ve indirimli ürünler listesi yayınlanmıştır.

Bu haftaki indirimlerde göze çarpan elektrik süpürgesi, Kumtel buharlı ısıtıcı, 7 parça tencere takımı, 7li plastik saklama kapları, Chef’s mutfak gereçleri..

Resimlerin üstlerine tıklayarak özelliklerini ve fiyatlarını öğrenebilirsiniz..

 

BİM AKTÜEL ÜRÜNLER

Tüm tüketiciler her zaman en ucuzu takip ederler. Akılcı müşteriler ise takip etmekle kalmaz, onları bulup satın alırlar. İşte BİM siz akılcı müşterilerimiz için her hafta 10-15 arası ürünü aktüel ürün olarak çok uygun fiyatlara satışa sunuyor. Spot ürünler de dediğimiz bu grup stoklarda sürekli olarak bulundurulmayan, haftalık periyotlarla siz müşterilerimize sunulan ürünlerdir. Bu ürünler limitli sayıda olup, çok kısa zamanda yüksek kalitesi ve düşük fiyatıyla tükenen ürünlerdir. Aklınıza gelebilecek, ihtiyacınız olabilecek her ürün senenin belli dönemlerinde siz müşterilerimize BİM tarafından bir fırsat olarak sunulmaktadır.

BİM bu ürünleri satışa sunarken sürekli satışta olan gıda ürünlerinin yanında aktüel ürünleriyle de günlük yaşantınızın her anına değer katmayı amaçlamaktadır. Her hafta değişen ürün çeşitliliğimizle bir sonraki hafta sizleri bir küçük ev aleti ya da yatak örtüsüyle şaşırtabiliriz. Aktüel ürünler grubunda da BİM için üretilen özel markalı ürünlerin kalite güvencesini yaşayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.