Bankaların 2013 Kurban Bayramı Bayram Kredileri/Düşük Faizli-En Uygun Bayram Kredileri/Kampanyaları

2013 Kurban Bayramı bankarlın bayram kredileri, 2013 Kurban Bayramı düşük fazili bayram krdileri,  iş bankası  2013 Kurban Bayramı bayram kredisi vakıfbank  2013 Kurban Bayramı bayram kredisi, halkbank  2013 Kurban Bayramı bayram kredisi, denizbank  2013 Kurban Bayramı bayram kredisi

Kurban bayramının yaklaştığı günlerde bankalar, nakde sıkışanlar için “bayram kredisi” kampanyaları düzenledi.

d5d833717a28a81b839b7fcc04728f21_k

Pek çok banka “bayram kredileri” yarışına erken girerken, bazı bankalar da bu kampanyaya dahil olmak için bayramın biraz daha yaklaşmasını bekliyor. Özellikle “kısa vadede düşük faiz” parolasıyla kampanya yarışına dahil olan bankaların bir kısmı da “cazip” olarak niteledikleri koşullarla müşteriyi bankalarına çekme gayretinde. Bankalar arasındaki kampanya rekabeti ise nakde sıkışan müşteriye yarıyor. Gider kalemine bu ay kurbanlık, bayramlık alışverişler ve diğer masrafların eklenmesiyle nakit sıkıntısı çekeceğini düşünen pek çok kişi şimdiden bankalarla görüşmeye başladı. Bankaların kredi maliyetleri alınan dosya masrafları ve diğer ücretler nedeniyle farklılık gösterebiliyor.

Kurban bayramının yaklaştığı günlerde bankalar, nakde sıkışanlar için “bayram kredisi” kampanyaları düzenledi. Pek çok banka “bayram kredileri” yarışına erken girerken, bazı bankalar da bu kampanyaya dahil olmak için bayramın biraz daha yaklaşmasını bekliyor. Bazı bankaların “bayram kredisi” kampanyaları şöyle:

İş Bankası, 22 Ekim’e kadar geçerli olacak kampanya ile serbest meslek sahipleri, tüm ücretli çalışanlar ile emekliler..60 ay vadeye ve 35 bin liraya kadar farklı kredi seçeneklerinden yararlanabilecek.

Garanti Bankası da kurban bayramına özel kredi kampanyası düzenledi.Banka 9 aya kadar vadeli 3 bin lira krediyi 0,79 faiz oranıyla kullandırıyor. Bu kampanya kapsamında kredinin dosya masrafı için de 79 lira alınıyor.

Vakıfbank ise kurban bayramında “KOBİ’lere çifte bayram” sloganıyla hazırladığı kredi kampanyasında 3 ay sonrası ödeme…

36 aya kadar yüzde sıfırdan başlayan faiz oranlarıyla acil nakit ihtiyacı olan KOBİ’lere sunduğu kampanyasıyla öne çıkmaya çalışıyor

Denizbank da “Cebimde kredi” adı altında sunduğu bayram kredisi kampanyasında 1-12 ay vadeye kadar yüzde 1,39 faiz oranıyla kredi kullandırıyor. Bayram aylarında ödemenin olmadığı ve dosya masrafının alınmadığı kampanyada diğer vade seçeneklerinde faiz oranlarında değişiklik kaydediliyor.

Diğer bankaların da gelecek günlerde rakip bankaların düzenlediği kampanyalara benzer kampanyalarla müşterilerinin karşısına çıkacağı öğrenildi.

kaynak: haberturk.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.