Aralık 2012 Türkiye İş Bankası Personel Alımı Sınavı / Başvurular-Başvuru Şartları / Gerekli Belgeler

İş bankası personel alımı aralık 2012, aralık 2012 iş bankası memur alımı sınavı, aralık 2012 iş bankası personel alımı yapılacak iller, aralık 2012 iş bankası personel alımı, 2012 iş bankası eleman alımı, 2012 aralık iş bankası sınav, 2012 aralık iş bankası sınavı, 2012 İş bankası işçi alımı, iş bankası eleman alımı 2013, türkiye iş bankası personel alınacak iller, aralık 2012 iş bankası kayseri personel alımı, iş bankası 2012 iş başvuru formu,  2012 iş bankası sınav

İş Bankası 16 Aralık 2012 tarihinde yapacağı sınav ile bölgesel memur alımı yapacak. Başvuru için son tarih 7 Aralıktır.

 16 ARALIK 2012 BÖLGESEL MEMUR ALIM SINAVLARI

Bankamızın Adana, Antalya, Bursa ve Kayseri Bölgelerindeki ihtiyaçları doğrultusunda, Memur olarak görevlendirilecek çalışma arkadaşlarımızı seçmek üzere, 16 Aralık 2012 Pazar günü Memur Alım Sınavı düzenlenecektir. Sınava başvurular 07 Aralık 2012 Cuma günü saat 09:00’a kadar kabul edilecektir.

 • Memur alım süreci
 • Başvuru
 • Genel Yetenek Testi
 • Mülakat
 • Belge hazırlama

İş Bankası Memur Alımı Başvuru:

Sınava başvurular 7 Aralık 2012 Cuma günü saat 09:00’a kadar sadece ik.isbank.com.tr adresinde yer alan İş Başvuru Formu üzerinden yapılabilecektir. Şubelerimiz veya Genel  Müdürlük birimlerimiz aracılığıyla sınav başvurusunda bulunmak mümkün değildir. İş Başvuru Formu eksiksiz olarak doldurulduktan sonra, formun “Sınava Başvur” bölümü aracılığı ile sınav başvurusu yapılması gerekmektedir. Sistem, sadece aşağıda yer verilen başvuru koşullarını taşıyan adayların başvurusuna imkan vermektedir. Bu nedenle başvuru  yapmak isteyen adayların öncelikle bu koşullara uygunluklarını kontrol etmeleri yararlı olacaktır. Sınava başvuruda bulunan adaylardan sadece uygun bulunanlara sınav daveti gönderilecektir. Sınav sürecinde adaylarımızla sağlıklı biçimde iletişime geçilebilmesi için başta e-posta adresi olmak üzere iletişim bilgilerinin güncel tutulması önem taşımaktadır. Başvuru yaparken kendileri hakkında gerçek dışı bilgiler veren adaylar, söz konusu durumun alım sürecinin hangi aşamasında fark edildiğine bakılmaksızın süreç dışında bırakılacaklardır.

Sınav Yöntemi : Sınavın ilk aşaması Genel Yetenek Testi’dir. Genel Yetenek Testi sonucunda uygun bulunan adaylar sınavın diğer aşamalarına davet edilecektir. Örnek Genel Yetenek Testi için tıklayınız..

Sınav Yeri :Sınavın Genel Yetenek Testi aşaması; ADANA, ANTALYA, BURSA ve KAYSERİ illerinde gerçekleştirilecektir (Mülakat aşamasının gerçekleştirileceği yerler yazılı aşamada başarılı olan adaylara daha sonra bildirilecektir). Sınav yerleri ile ilgili bilgi 12 Aralık 2012 tarihinden itibaren Başvuru Durum Takip alanından duyurulacaktır. Sınav Yerleri için  tıklayınız..

Sınav Tarihi : Sınav 16 Aralık 2012 Pazar günü yapılacaktır.

Sınav Davetleri : Sınav ile ilgili tüm davet ve duyurular 12 Aralık 2012 Çarşamba gününden itibaren İş Başvuru Formunda yer alan Başvuru Durum Takip alanından yapılacaktır. Bu tarihten itibaren Başvuru Durum Takip alanının kontrol edilmesi önem taşımaktadır. Sınav davetleri ve başvuru takip formu için tıklayınız..

Başvuru Koşulları

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
 • 16.12.1982 ve sonrasında doğmuş olmak
 • Kamu haklarından yoksun bulunmamak
 • Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm
  giymemiş olmak
 • Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak
 • Erkek adaylar için eylemli askerlik görevini tamamlamış olmak ya da en erken 31
  Mart 2014 tarihine kadar tecilli ya da muaf olmak,
 • Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak, (İşe alım
  aşamasında tam teşekküllü Devlet Hastanesinden alınacak Sağlık Kurulu Raporu ile
  belgelenecektir.)
 • Bankamızın daha önce düzenlediği Memur, Operasyon Elemanı, Operasyon Destek
  Elemanı ve Çağrı Merkezi sınavlarından herhangi birinin mülakat veya değerlendirme
  merkezi aşamasında başarısız sayılmamış olmak
 • Üniversitelerin, 4 yıllık eğitim veren aşağıdaki bölümlerinden mezun olmak
  (Aşağıda belirtilen ilgili bölümlerin yetkili makamlarca tanınmış, yabancı
  ülkelerdeki eşitlerinden mezun olup bu durumu belgeleyebilen adayların da
  başvuruları kabul edilmektedir.)
Detaylı bilgi için: http://ik.isbank.com.tr/duyurular/bolgesel-memur-alim-sinavi_28.aspx ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.