8 Mart 2014 Bize İyi Bak Kadınlar günü festivali, İstanbul

8 mart kadınlar günü etkinliği Bize İyi Bak kadınlar günü festivali istanbulda nerede saat kaçta adresi ve diğer bilgiler sayfamızda..

Seminer, atölye ve dahası…

Dünya Kadınlar Günü kapsamında gerçekleşecek ve geliri Meme Vakfı’na aktarılacak “Bize İyi Bak” Kadınlar Günü Festivali, 8 Mart Cumartesi günü Depo Dans Zumba ekibi, garajistanbul ve Türkiye Meme Vakfı işbirliği ile garajistanbul’da gerçekleşek.

8_mart_dunya_kadinlar_gununde_bize_iyi_bak_kadinlar_gunu_festivali_garajistanbulda_h30693

Tarih : 08 Mart 2014
Saat : 11:00
Yer : garajistanbul
Şehir : İstanbul Avrupa

Geliri Meme Vakfı’na aktarılacak “Bize İyi Bak” Kadınlar Günü Festivali, 8 Mart Cumartesi günü Depo Dans Zumba ekibi, garajistanbul ve Türkiye Meme Vakfı işbirliği ile garajistanbul’da gerçekleşek.

Uluslararası ve ulusal düzeyde birçok sosyal sorumluluk projesi için bağış toplamak adına “Zumbathon®” adı verilen gönüllü organizasyonlar düzenleyen Zumba® Fitness eğitmenleri, “Bize İyi Bak” Kadınlar Günü Festivali kapsamında 8 Mart Cumartesi günü, 11.00-16.00 saatleri arasında, meme kanserinde erken teşhisin ve mamagrofinin önemi konusunda farkındalık yaratmak için garajistanbul’da bir araya gelecek.

Depo Dans Zumba ekibi, garajistanbul ve Türkiye Meme Vakfı’nın ortak girişimi ile hayat bulan etkinlikte; Zumbathon®’un yanı sıra, Kekeça beden perküsyon atölyesi, Leyla Alaton, Yasemin Pirinçcioğlu ve Derya Coşkundeniz gibi konusunda uzman konuşmacıların seminerleri, moderatörlüğünü gazeteci-yazar Kalust Şalcıoğlu’nun yapacağı, “Mutlu Kadın” temalı bir söyleşi de yer alacak. Etkinlikten elde edilen gelir, Türkiye Meme Vakfına bağışlanacak ve toplanan bağış ile imkânı olmayan kadınlara ücretsiz Mamagrofi olanağı sağlanacak.

Mekan: garajistanbul
Adres: Tomtom Mah. Yeni Çarşı Cad. Kaymakam Reşat Bey Sok. No: 11/A Galatasaray / İstanbul
Telefon: 0212 244 44 99
E-mail: info@garajistanbul.org

Eklenme : 08.03.2014 Gösterim : 750
Bu habere hiç yorum yapılmamış. ilk yorum yapan sen ol !
Yorum yapma kapalı.