29 Nisan 2014 Güneş Tutulması saat kaçta, Türkiye’den izlenecek mi?

29 Nisan 2014 06:02 08 ° Boğa 51 ‘ Güneş Tutulması: 29 Nisan 2014’te 8 derece Boğa’da Güneş Tutulması (Solar Annular):tsi 06:03’te başlayacak. güney hindistan, avustralya ve antarktika’dan izlenebilecek.

Şartları sağlam temellere oturtmak ve kök salmak önemli olacak. Ancak İkizler yükselirken değişken, ikircikli durumlar söz konusu olacaktır. Bu tutulma ailesi, enerjinin gerekenden fazla harcanmasını getirebilir. Özellikle grup çalışmalarında boşa enerji sarfiyatı olabilir. Bu dönemde önemli kararlardan kaçınılmalı. Öfke kontrolü önemli, çatışmacı atmosferde ani kopmalara müsait bir zemin olacak.

Prensip olarak Güneş tutulmaları yanlızca yeniay sırasında oluşur. Güneş tutulmalarının etki süresi yaklaşık olarak 6 ay ile 2 sene arasındadır. 2014 yılında Nisan ve Ekim aylarında olacaktır. Güneş tutulmaları genellikle ani bir değişiklik, iş fırsatı, aşk karşılaşmaları vb olayları meydana getirir. Ayrıca bir tutulma sırasında gerçekleşen olaylara karşı iki kat dikkatli olunması tavsiye edilir. Ani bir kararla, kaza, boşanma, kayıp, vb olabilir. Bu süreçte genel olarak doğum haritanızla bağlantılı noktaları çok iyi analiz etmelisiniz ve seyahat, cerrahi veya yeni bir projeye başlangıç gibi konulardan ​​kaçınmak yararlı olur.

Nisan ayında Boğa burcunda gerçekleşecek olan ilk güneş tutulması iş yaşamı, ticaret, inşaat sektörü, büyük yatırımlar, tarım vb. konuları etkilecektir. Özellikle büyükbaş hayvanlarla ilgili sorunlar gündeme gelebilir. Ekim ayında Akrep burcunda gerçekleşecek olan ikinci tutulma, ülkeler arası eylemsel faaliyetler, askeri faaliyetler, kamu düzeni, deprem veya kötü hava şartları olarak etkisini gösterecektir.Prensip olarak Ay tutulmaları yanlızca Doluna sırasında oluşur. Dolunay ay tutulmalarının etkisi 15 gün ile 2 ay arasındadır.Ay tutulmaları kötü hava şartları, veba vb. bulaşıcı hastalıklar, özellikle Terazi ve Koç burçlarında meydana gelecek olmaktan dolayı, dini tartışmalar, bölünmeler ve ayrılıklar getirmesi muhtemeldir.

BURÇLAR ÜZERİNDEKİ ETKİLERİ İÇİN TIKLAYINIZ..

GÜNEŞ TUTULMASINI CANLI IZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ..

.

.

.

29 Nisan 2014 Güneş Tutulması saat kaçta, Türkiye’den izlenecek mi?” için 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.