29 Ekim 2013 İstanbul Boğaziçi Köprüsü CANLI Havai Fişek Lazer Işık Gösterileri Hangi Kanalda Saat Kaçta?

29.10.2013, 29 ekim 2013 İstanbul Boğazı CANLI İzle, 29 Ekim 2013 Cumhuriyet Bayramı İstanbul Havai Fişek Gösterisi,29 ekim cumhuriyet bayramı Boğaziçi Köprüsü havai fişek gösterisi izle, 29 ekim cumhuriyet bayramı İstanbul Boğaz Köprüsü havai fişek gösterileri ışık ve lazer oyunları, İstanbul 29 ekim havai fişek gösterisi saat kaçta nerelerden izlenebilir, Boğaziçi Köprüsü 29 ekim havai fişek gösterisi 2013,  29 Ekim Boğaz Köprüsü havai fişek gösterisi video izle 2013 Cumhuriyet bayramı, 29 ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları İstanbul 2013

İstanbul’daki Cumhuriyet Bayramı kutlamalarının bu yılki adresi yine İstanbul Boğazı olacak. Havai fişek, ses ve ışık gösterileri, her yıl olduğu gibi bu yıl da Boğaz Köprüsü ile Kız Kulesi arasındaki alanda saat 19.00-20.00 arasında yapılacak.

Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Birliği (TUROB) Başkanı Timur Bayındır, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Cumhuriyet Bayramı’nın Türk ulusu için çok önemli olduğunu belirterek, bu günün İstanbul’da da büyük bir coşkuyla kutlandığını söyledi.
Havai fişek, ışık ve ses gösterilerinin, özellikle İstanbul Boğazı’nda müthiş bir manzara oluşturduğunu vurgulayan Bayındır, İstanbulluların ve turistlerin manzarayı görmek için bölgeye akın ettiğini kaydetti.
Bayındır, özellikle Anadolu Yakası’nda Kuzguncuk Sahili, Paşalimanı Sahili, Üsküdar İskele, Şemsipaşa Sahili, Çamlıca Sosyal Tesisleri bahçesi ile Avrupa Yakası’nda Eminönü’ndeki Üsküdar-Kadıköy iskeleleri arası, Ortaköy, Beşiktaş, Dolmabahçe ve Kabataş’ta hareketlilik yaşandığını dile getirerek, bazı işletmelerin bugüne özel hazırlıklar yaptığını aktardı.

İstanbul’da olmayıp bu müthiş gösteriyi canlı izlemek isteyenler varsa nerdeyse tüm televizyon kanallarının haber bültenlerinin Canlı Yayınla bağlandığını hatırlatalım.

Geçen seneki müthiş manzarayı anımsayacak olursak:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.