25 Ocak 2013 Adalet Bakanlığı Koruma-Güvenlik-Şoför-Mütercim Sınav Sonuçları Öğren-Sorgula!

2013 Adalet Bakanlığı Koruma-Güvenlik-Şoför-Mütercim sınav sonuçları ne zaman açıklanacak, 25 ocak  2013 Adalet Bakanlığı koruma sınav sonuçları öğren, 2013 Adalet Bakanlığı güvenlik sınav sonuçları öğren,  2013 Adalet Bakanlığı şoför sınav sonuçları, 25 ocak  2013 Adalet Bakanlığı mütercim sınav sonuçları öğren..

Bakanlık merkez teşkilâtında çalıştırılmak üzere Ek-1 listede sınıfı, sayısı ve yeri belirtilen mütercim,  koruma ve güvenlik görevlisi ile şoför kadrolarına sözlü sınav sonucuna göre personel alımı yapılacaktır.

Başvuru şartlarını taşıyan adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) (B) grubu puanlarına göre en yüksek puandan başlamak üzere alım yapılacak kadronun 5 katı aday sözlü sınava katılmaya hak kazanacaktır. KPSS puanı ile sözlü sınavda alınan puanın aritmetik ortalamasına göre en yüksek puandan başlanarak sıralama yapılması suretiyle ilan edilen kadro sayısı kadar atama yapılacaktır

 Başvuru sonuçlarının duyurulması: Başvuranlardan sözlü sınava katılacaklara ilişkin liste Bakanlığımız internet sayfasında (http://www.adalet.gov.tr/) 25 Ocak 2013 tarihinde ilan edilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.