Kategoriler
Başlıklar Yaşam

11 Aralık 2013-2014 İDO-İDOBÜS Feribot / Arabalı Vapur Seferleri İptal Olduğunda Bilet Ücreti İadesi Nasıl Yapılır?

11 Aralık 2013..Ocak-Şubat-Mart-Nisan 2014, İstanbul deniz seferleri, İstanbul’da bugün vapurlar çalışıyor mu,İstanbul’da vapurlar neden çalışmıyor,İstanbul vapur seferlerleri ne zaman başlayacak,2014 İDOBÜS feribot seferleri saatleri tarifeleri ve ücretleri, 2014 arabalı vapur saatleri tarifeleri ve ücretleri,11 aralık İDOBÜS duyuruları,İDO sefer iptal duyuruları, İstanbul vapur saatleri, İstanbul İDOBÜS saatleri, İstanbul feribot sefer saatleri, İstanbul Deniz Otobüsü saatleri, İDOBÜS sefer iptalinde bilet ücreti iade edilir mi, İDOBÜS sefer iptalinde bilet ücretimi nasıl geri alabilirim..

izmir vapur seferleri iptal var mı sorgula

İPTAL SEFER KURALLARI

İDOBÜS SEFERLERİ İPTAL KURALLARI

İDOBÜS İstanbul (Kabataş) – Bursa (Güzelyalı) deniz otobüsü seferleri elverişsiz deniz ve hava koşulları nedeniyle iptal edildiğinde, İDOBÜS bilet ücretinin tamamı yolculara iade edilir. Ayrıca hızlı feribot seferi düzenlenmez. İptal edilen idobus seferlerine ait biletler İDO seferlerinde geçerli değildir. Bursa ( Güzelyalı) –Kabataş ( İstanbul ) deniz otobüsü seferleri iptal edildiğinde, İzmir’den kalkan otobüs karayolundan İstanbul’a (Dudullu,Alibeyköy ve Esenler Otogar’a) devam eder. – Bursa otogarında otobüs değişikliği yapılır. – Eğer otobüs İzmir’den kalkmadıysa, seferin tamamı iptal edilebilir ve bilet ücreti tamamı iade edilir.

SEFER İPTALİNDE İDOBÜS BİLET ÜCRETİNİN İADESİ NASIL YAPILIR? –

İDOBÜS biletinizi Çağrı Merkezi veya www.idobus.com ‘dan satın aldıysanız, İDOBÜS seferinizin iptal edilmesi durumunda, bilet ücretiniz kredi kartınıza otomatik olarak iade edilecektir. – İDOBÜS biletinizi İDOBÜS Gişelerinden ( Kabataş, Güzelyalı, Balıkesir, Manisa veya İzmir ) kredi kartı veya nakit olarak satın aldıysanız, ücretinizin iadesi için İDOBÜS gişelerinden birine başvurmanız gerekmektedir. ( Biletinizi gişelerden kredi kartı ile satın aldıysanız, lütfen bilet alımında kullandığınız kredi kartınızı yanınızda getirmeyi unutmayınız. )

“11 Aralık 2013-2014 İDO-İDOBÜS Feribot / Arabalı Vapur Seferleri İptal Olduğunda Bilet Ücreti İadesi Nasıl Yapılır?” için bir yanıt

İzmir-İstanbul idobüs seferleri izmirden kalkış saatleri ve yolcu bilet fiyatları ne kadardır .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.