1 Ocak 2015 Perşembe Okullar Tatil mi, Bankalar, Resmi Kurumlar açık mı, kapalı mı?

1 Ocak 2015 Perşembe günü resmi tatildir.

1 Ocak 2015 Perşembe günü bankalar, sağlık ocakları, hastaneler ve okullar tatil olacak. Yılbaşında kapalı olması muhtemel diğer yerler ise sağlık olacakları, devlet hastanelerinin poliklinikleri, Kültür ve Turizm bakanlığına ait müzeler, Devlete ait diğer resmi kuruluşların Yılbaşında mesai bırakması beklenmektedir. Öte yandan Vakıf üniversitelerinin bazıları da yılbaşına tatil olarak girecek. Devlet üniversitelerinin ise normal eğitim ve öğretimlerine devam etmeleri bekleniyor.

Öğrenciler için 2015 yılbaşında okullar 1 gün tatil olacak. 2015 yılının ilk günü yani yılbaşı çarşamba gününe denk geliyor. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yılbaşında 1 günlük tatil var. Öğrenciler 2 Ocak 2015 cuma günü tekrar okullara dönecekler.

Yılbaşı tatili uzadı!!!

Yılbaşı tatili uzadı, kamu kurumlarında çalışanlar 2 Ocak 2015 Cuma günü idari izinli sayılacak
Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun imzaladığı ve tüm kamu kurumlarına gönderilen bir genel yazı ile 2 Ocak 2015 Cuma günü tüm kamu personeli idari izinli sayılacak. Ancak, kamu kurumları kamu hizmetlerinin aksamaması için gerekli tedbirleri alacak ve bunun için gerekli personeli görev başında tutacak.

31 Aralık 2014 tatil mi, öğleden sonra bankalar ve resmi kurumlar açık olacak mı merak ediyorsanız buraya tıklayın.

1 Ocak 2015 Perşembe Okullar Tatil mi, Bankalar, Resmi Kurumlar açık mı, kapalı mı?” için 4 yorum

  1. İsim (Gerekli) Yanıtla

    YENİ YIL BAŞLANGICI TÜMÜMÜZE HALKIMIZA ÜLKEMİZE HAYIRLAR GETİRMESİ DİLEĞİYLE YENİ YIL HEPİMİZİN YILI OLSUN TÜM MÜSLÜMANLARIN YILI OLUR İNŞALLAH HAYIRLARA VESİLE OLUR

  2. ESMANUR Yanıtla

    BİZİM DİN ÖĞRETMENİ DİYOKİ BİZE HAKSIZLIK OLUYO ONLAR BİZİM BAYRAMLARIMIZI KUTLUYOMU 12’YE KADAR BEKLEYECEĞİME YATARIM DİYO BENDE KATILIYORUM KATILAN VARSA YORUMA 1 YAZSIN…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.