Yetenek Sizsiniz Türkiye Bateri Çalan Çocuk Baha Bayırlı Yarı-Final ve Final Tüm Bateri Performansları

4 mart 2013, VIDEO, Yetenek Sizsiniz Türkiye-4 mart, Hülya Avşar Minik baterist Baha Bayırlı’ya bu defa neler yaptı,

Yetenek Sizsiniz Türkiye Bateri çalan müthiş çocuk, Yetenek Sizsiniz Türkiye haftanın finalistleri,kimler finale çıktı,

Baha Bayırlı 2.tur-yarıfinal-final tüm performansları, Baha Bayırlı finalde, Baha Bayırlı 4 mart, 4 mart yetenek sizsiniz bateri gösterisi,

Baha Bayırlı kimdir, bateri çalan çocuk kim,adı ne,kaç yaşında

Minik Baha’nın ilk 2 turdaki baterisi ve jüriyle diyaloğu herkesi kendine hayran bırakmıştı. Yarıfinalde ise tam anlamıyla nefesleri kesti. Sadece baterideki ustalığıyla değil sevimliliği, jüriye verdiği cevaplar kısacası herşeyiyle Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin en büyük favorisi olduğunu gösterdi, %94’le finale çıktı. Şimdi sıra finallerde! Yine müthiş performansı ve sevimliliğiyle finale alacağına kesin gözüyle bakılan Baha’nın İlk 2 turdaki performansları kaçıranlar için de videolar aşağıdadır. Yarıfinal performansı ise üsttedir.

PEKİ KİM BU MÜTHİŞ YETENEK BAHA?

2008 yılında Bodrum / Muğla ‘ da dünyaya gelen Baha Bayırlı 1,5 yaşından beri bateri’ ye ilgi durmaktadır. Bayırlı ailesinin tek oğlu ve göz bebeğidir.

Baha bayırlı yetenek sizsiniz 2013 yarışmasında göz dolduran bateri performansı ile seyirciden tam not almış bir yarışmacıdır. Baha Bayırlı bu performansı ile hem jürinin hemde seyircilerin sevgisini kazanmıştır. Baha bayırlı 2.turu da aşarak bir üst tura çıkmayı başarmıştır. Bateri şovu kadar baha bayırlı çocuk olduğu için ilk hülya avşarın ve diğer herkes olağan üsütü beğenisini ve sevgisini kazanmıştır.

 

Tarih : 04.03.2013 Gösterim : 2567

Bu habere hiç yorum yapılmamış. ilk yorum yapan sen ol !
DİĞER VİDEOLAR