Yeni En Çok İzlenen/Dikkat Çeken Yerli Yabancı Reklam Filmleri

En beğenilen reklam filmleri, unutulmayan reklam filmleri, yeni çıkan reklam filmleri, en çok konuşulan reklam filmleri, ödüllü reklam filmleri,…

son yeni çıkan reklamlar

Bu sayfadan sizlere yurt içinden ve dünyadan en çok konuşulan dikkat çeken reklam filmlerinden örnekler ulaştırmaya çalışacağız. Reklam videolarının yanında reklam filminin hikayesi ve vurguladıkları ana temaya nasıl ulaştırdığı hakkında da bilgiler vermeye çalışacağız.Belli dönemlerde yenileyeceğimiz güncelleştireceğimiz sayfamızın müptelası olacaksınız.. Herbiri ayrı kısa film tadında olan reklamlara da özellikle yer vermeye çalışacağız.. Şimdiden iyi seyirler..

İşte sizin için seçtiğimiz ilk 2 reklam filmi.. Merakla sonuna kadar takip edeceğiniz konusunda iddialıyız..:)

DÜNYAYI AĞLATAN TRUEMOVE REKLAM FİLMİ

Taylandlı mobil şirketi TrueMove, yeni reklamında işlediği konuyla tüm dünyayı göz yaşına boğdu

Küçük bir çocuğun annesi hasta olduğu için bir eczaneden ilaç çalması üzerine dükkan sahibine yakalanmasıyla başlayan reklam filmi, olay anında aynı sokakta bulunan bir lokanta sahibinin ilaçların parasını ödeyip, çocuğa bir kavanoz sebze çorbası vermesiyle devam ediyor.

30 YIL SONRA O ÇORBANIN KARŞILIĞINI ÖDÜYOR

Aradan 30 yıl geçtikten sonra çalışırken bir anda yere yığılan yardımsever adam apar topar hastaneye kaldırılıyor. Fakat hastane masrafları oldukça yüksek bir fiyat tutuyor. Bu durum karşısında küçüklüğünden beri yanından ayrılmayan kızı masrafları karşılayabilmek için evi satışa çıkarıyor. Kız çaresizce babasının yanında iyileşmesini beklerken bir sabah hiç beklemediği bir notla karşılaşıyor. Altında doktor imzası bulunan kağıtta ‘Hastane masrafları 30 yıl önce 3 paket ağrı kesici ve sebze çorbası karşılığında ödendi’ yazdığını görüyor.

………………………………………………

EMBRACE LIFE REKLAM FİLMİ

Tarih : 11.01.2014 Gösterim : 1330

Bu habere hiç yorum yapılmamış. ilk yorum yapan sen ol !
DİĞER VİDEOLAR