Star Tv Herkes Düşmanını Tanıyacak dizisi konusu,oyuncular

Eylül 2014’de ekranlara gelecek olan Herkes Düşmanını Tanıyacak dizisinde Erdal Beşikçioğlu, İbrahim Çelikkol, Nehir Erdoğan,  Yurdaer Okur gibi oyuncular yer alacak. Dizi Star Tv’de yayınlanacak.

Star TV’nin yeni sezon için hazırladığı , başrollerinde Erdal Beşikçioğlu , İbrahim Çelikkol , Yurdaer Okur , Nehir Erdoğan ve Selen Soyder gibi başarılı isimlerin yer aldığı dizinin tanıtımı yayınlandı. Reaksiyon isimli yapım şirketinin yapımcılığını üstlendiği dizinin ismi ise Herkes Düşmanını Tanıyacak … oldu.

İşte ‘Herkes Düşmanını Tanıyacak…’ dizisinin fragmanı ;

Dizide İbrahim Çelikkol,Nehir Erdoğan,Selen Soyder, Yurdaer Okur,Erdal Beşikçioğlu ve İsmail Demirci yer alıyor.İbrahim Çelikkol ordudan atılan bir bordo bereliyi canlandırırken; İsmail Demirci ise teşkilattan atılan bir özel harekatçıyı canlandıracak.Erdal Beşikçioğlu ise emekli istihbaratçı olacak.Kevork Malikyan ise başbakanlık müşteşarı olacak. Görevlerinden atılan kişiler işin arkasındakileri ararken birçok olayla karşılaşacak ve dizi bunları anlatacak.Kurtlar Vadisi Pusu gibi suç dünyasını anlatacak dizinin sloganı ise ‘Reaksiyon, güç dünyasını anlatacak’ imiş.Dizide anlatılacaklardan biri de şöyle:

Diziyle ilgili gelen bilgilerde devlet ve devletler arasındaki güç savaşlarının gerçek olaylardan yola çıkılarak anlatılacağı söyleniyor.

O kadar çok olay var ki…

Dizide işlenecek konulardan biri 2001’de Malatya’da düştüğü söylenen CASA tipi askeri nakliye uçağı. Genelkurmay Özel Kuvvetler Komutanlığı Hava Grubu’na ait CASA CN235 tipi hafif nakliye uçağı, içindeki 34 askerle Malatya yakınlarında düşmüştü!

Dizide işlenecek ‘gerçek olaylardan’ biri bu olacak mesela.

Dizinin yönetmen koltuğunda Onur Tan otururken; senaristler ise Kurtlar Vadisi Pusu’da da görev almış olan Ozan Aksungur ve Yasak dizisinin senaristi Emre Özdür olacak.Dizinin müziklerini ise Muhteşem Yüzyıl’ın da müziklerini yapan Fahir Atakoğlu yapacak.

Tarih : 03.07.2014 Gösterim : 1114

Bu habere hiç yorum yapılmamış. ilk yorum yapan sen ol !
DİĞER VİDEOLAR