Silsile filmi Nehir Erdoğan/İlker Kaleli fragmanı, konusu, oyuncular, 7 Mart 2014

Nehir Erdoğan 2014 yeni filmi silsile filmi fragmanı izle vizyon tarihi konusu oyuncu kadrosu yorumları sosyal medya..

Fragmanlarıyla sosyal medyaya damgasını vuran, İlker Kaleli ve Nehir Erdoğan’ın ateşli sahnelerinin de yer aldığı Silsile filminin üç teaser’ı aynı anda yayınlandı. 7 Mart’ta vizyona girecek olan Ozan Açıktan’ ın üçüncü filmi ‘Silsile’ sanal âleme hızlı bir giriş yaptı. Filmin aynı anda 3 fragmanı birden paylaşıldı. Özellikle İlker Kaleli ve Nehir Erdoğan’ın ateşli sahneleri çok dikkat çekti. 

BKM ve PToT Film yapımı olan filmin başrollerinde Nehir Erdoğan, Tardu Flordun, İlker Kaleli’nin yanı sıra Serkan Keskin ve Esra Bezen Bilgin de var. Filmin konusu şöyle: İstanbul’un hareketli semti Karaköy’de güzel başlayan bir gece, aşkın suça, suçunda aşka karışmasıyla altüst oluyor.. Şehirli ilişkilerin, dostluğun ve hayatın kırgınlığının sorgulandığı, üç insanın yaşamlarını sonsuza kadar değiştirecek soluk soluğa akan olaylar silsilesi de başlıyor.

7 Mart 2014 (1s 45dk)
Yönetmen: Ozan Açıktan
Oyuncular: Nehir Erdoğan, Tardu Flordun, İlker Kaleli devamı…
Tür Dram , Gerilim
Ülke Türkiye

image

Özet & detaylar

Sıcak bir yaz gecesi Ece (Nehir Erdoğan) Amerika’dan yeni dönmüş olan Cenk (İlker Kaleli) ile birlikte Cenk’in kaldığı eve giderler. Bu sırada aralarındaki küllenmiş aşk alevlenir gibi olur. Cenk’in yakın dostu aldatılmak üzeredir. İkili birden evde yalnız olmadıklarını fark eder. Bir hırsızlık girişimi olur. Hırsızlığı ardından işlenen bir suç takip eder. Ece gider, Faruk gelir. Üç insan hem birbirlerinden sakladıklarıyla hem de bir suçla baş etmeye çalışır. Ancak bu düşündükleri kadar kolay olmayacaktır. Büyük şehirlerde yaşanan hayatların arasındaki karmaşık ilişkilerin, derin yaraların ve hayatın kırgınlığının sorgulandığı filmde, bu üç karakterin hayatlarını sonsuza kadar değiştirecek bir olaylar silsilesi yaşanır.

Tarih : 07.03.2014 Gösterim : 2145

Bu habere hiç yorum yapılmamış. ilk yorum yapan sen ol !
DİĞER VİDEOLAR