Noah/Nuh Büyük Tufan filmi, Russell Crowe, 2014

Nuh Büyük Tufan türkçe dublaj fragmanı izle video, 2014 russel crowe noah  film fragmanı izle oyunculartı film konusu eleştirileri yorumları ve tepkileri sayfamızda..

Russell Crowe’un oynadığı Noah (Nuh: Büyük Tufan) filmi 3 Ortadoğu ülkesinde birden yasaklandı. İşte Nuh: Büyük Tufan filminin Türkçe dublajlı ilk fragmanı..

NOAH, İncil’de geçen Nuh’un Gemisi hikayesinin uyarlamasıdır. İnsanların işlediği günahlarla harap edilen bir dünyada, Nuh’a ilahi bir görev verilir: Alemi gerçekleşecek sel felaketinden kurtaracak bir gemi inşa etmek

Başrolünde Russell Crowe’un oynadığı Nuh: Büyük Tufan filmi şimdiden çok konuşulmaya başlandı.

nuh- russel

Film Adı : (NOAH) Nuh: Büyük Tufan
Yapım Yılı : 2014 – AMERİKA
Tür : Dram , Fantastik
Yönetmen : Darren Aronofsky
Yapımcı : Darren Aronofsky , Arnon Milchan
Oyuncular : Emma Watson , Russell Crowe , Anthony Hopkins , Jennifer Connelly , Logan Lerman
Senaryo : Darren Aronofsky
Senaryo(kitap) : Darren Aronofsky
Süre : 130 Dak.

Türkiye’de 3 Nisan‘da vizyona girmesi planlanan ve başrolünde son haftalarda Türkiye’de Gelibolu ile ilgili yeni bir film çeken Russell Crowe’un oynadığı Noah (Nuh: Büyük Tufan) filmi 3 Ortadoğu ülkesinde yasaklandı. El Arabiya’nın haberine göre, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar ve Bahreyn, İslami inançlara aykırı olarak Kuran-ı Kerim’de adı geçen peygamberlerin yüzünü gösterdiği gerekçesiyle filmin gösterimini yasakladı. Mısır’daki El Ezher Üniversitesi geçen hafta yayınladığı bir fetvayla filmin İslam’a aykırı unsurlar taşıdığını ileri sürmüştü. 3 ülke ardından Mısır, Ürdün ve Kuveyt’in de filmin gösterimini yasaklaması bekleniyor. Fragmanları Türkiye’deki sinemalarda şimdiden gösterime giren filmde halen İstanbul’da yeni film çekimi çalışmalarını sürdüren Russell Crowe’un yanı sıra Anthony Hopkins ve Emma Watson gibi diğer ünlü oyuncular rol alıyor.

Tarih : 14.03.2014 Gösterim : 1522

Bu habere hiç yorum yapılmamış. ilk yorum yapan sen ol !
DİĞER VİDEOLAR