Kazanmak Kaybetmekten Uzun Sürer dizisi fragmanı-Eylül 2014

Eylül 2014 Kazanmak Kaybetmekten Uzun Sürer dizisi konusu dizi saat kaçta hangi kanalda oyuncu kadrosu yönetmeni ve diziyle ilgili diğer tüm bilgileri ilerleyen günlerde sayfamızda olacak.

StarTV’den yeni dizisi Kazanmak Kaybetmekten Uzun Sürer’in tanıtım fragmanları dönmeye başladı.

Eylül ayında Star TV’de yayınlanacak olan dizinin Kurtlar Vadisi Pusu’dan ayrılan usta senaristler Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan’ın yeni dizisi olduğu iddia edildi. Dizi hakkında açıklama yapılmazken ilerleyen günlerde belli olacak.

İbrahim Çelikkol ve Nehir Erdoğan, Kazanmak Kaybetmekten Uzun Sürer isimli diziyle ekrana dönüyor.

Uzun süredir ekranlarda olmayan Nehir Erdoğan yeni bir dizi ile ekranlara dönüş hazırlığı yapıyor. Kurtlar Vadisi Pusu ekibinden ayrılan Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan’ın senaryosunu yazdığı ‘Kazanmak Kaybetmekten Uzun Sürer’ adlı dizide Nehir Erdoğan İbrahim Çelikkol ile başrolleri paylaşacak.Son olarak geçtiğimiz haftalarda final yapan Merhamet dizisinde rol alan İbrahim Çelikkol yeni rolünde ise bir polisi canlandıracak. Çelikkol’un Özel Tim Görevlisini canlandıracağı Kazanmak Kaybetmekten Uzun Sürer isimli dizide Nehir Erdoğan ise doktor eşini canlandıracak. Çekimleri Haziran ayında başlayacak olan dizi Eylül ayında yayınlanacak.

Tarih : 10.04.2014 Gösterim : 1430

Bu habere hiç yorum yapılmamış. ilk yorum yapan sen ol !
DİĞER VİDEOLAR