Kadın İşi Banka Soygunu Filmi Frgamanı,Konusu,Oyuncuları,17 Ocak 2014

Meltem Cumbul Kadın İşi Banka Soygunu fragmanı batsın batsın bu dünya şarkısı 17 ocak 2014 vizyon oyuncuları kadrosu yorumlar..

Kadın İşi Banka Soygunu  17 Ocak’ta vizyon’da..

Türü:Komedi
Orjinal Adı:Kadın İşi: Banka Soygunu
Yönetmen:A. Taner Elhan
Vizyon Tarihi:17 Ocak 2014 Cuma
Senaryo: Şahin Alparslan.
Yapımcılar: Şahin Alparslan.
Görüntü Yönetmeni: Vedat Özdemir.
Müzik: Murat Başaran (Mayki), Engin Arslan, Onur Özçelik.
Oyuncular: Meltem Cumbul, Filiz Ahmet, Özge Ulusoy, Esra Dermancıoğlu, Meral Çetinkaya, Ayten Uncuoğlu, Ferit Aktuğ, Erdal Cindoruk.

129711_660_320

KONUSU

“Kadın İşi”; farklı nedenlerle hayal kırıklığına uğramış, kalpleri kırık 4 kadının, kendileri için göze alamayacakları riskleri, şartlar ne olursa olsun birbirleri için göze alarak kalkıştığı banka soygunu macerasını anlatıyor. Başlarına ne geleceğini düşünmeksizin, hiçbir koşulda birbirini satmayan 4 kadının sırt sırta verdiği film; gerçek dostlara daha sıkı sarılmanın ne denli önemli olduğunu anlatırken, en zor şartlarda dahi gülecek bir şey bularak hayata tutunmanın önemini de seyirciye eğlenceli bir şekilde hatırlatıyor.

Kocasının onu terk etmesiyle, maddi – manevi çok zor bir dönem geçiren ve iki buçuk yaşındaki oğluyla beraber tekrar annesinin evine dönen Gülay (Meltem Cumbul), bir yandan sağlık sorunlarıyla boğuşurken diğer yandan da kredi borçlarını ödemeye çabalar. Ne yazık ki işler Gülay’ın umduğu gibi gitmez ve ödeyemediği borçlar yüzünden banka, sahibi olduğu küçük tekstil atölyesinin tüm makinelerine el koyar. Hayatının en zor dönemine giren Gülay o kadar çaresizdir ki, en yakın arkadaşları Bilge (Filiz Ahmet), Nihal (Özge Ulusoy) ve Dürdane (Esra Dermancıoğlu) ile dertleştiği gece, kalan tek yolun bir banka soymak olduğunu söyler. Şaka gibi başlayan bu konuşma, 4 arkadaşı sürprizli bir maceranın içine sürükler.Dışarıdan tamamen komediye dönen soygun planı, kendi içlerinde ise bir nevi dostluk ve ilişkiler sınavına dönüşür.

Tarih : 12.01.2014 Gösterim : 1627

Bu habere hiç yorum yapılmamış. ilk yorum yapan sen ol !
DİĞER VİDEOLAR