Cem Yılmaz 2014 Pek Yakında film fragmanı

Cem Yılmaz yeni filmi 2014 pek yakında isimli sinema filmi fragmanı oyuncu kadrosu başrol oyuncuları ve flimle ilgili diğer bilgiler sayfamızda..

Cem Yılmaz Twitter’dan duyurdu, yeni filmi ‘Pek Yakında

Cem Yılmaz, twitter adresinden yeni bir film hazırlığında olduğunu duyurdu. Sosyal medyayı çok aktif kullanmayan ve yazdığı tweetleri sürekli silen Cm Yilmaz, filminin adının ‘Pek Yakında’ olduğunu açıkladı. Yılmaz, filmin adının ne zaman vizyona girecegi sorusunun da cevabı oldugunu belirtti. 1998 yılında ‘Her Şey Çok Güzel Olacak’ adlı filmle sinema sektörüne adım atan Yılmaz, ‘G.O.R.A’, ‘Arog’, ‘Hokkabaz’ ve ‘Yahşi Batı’nın ardından ‘CM101MMXI Fundamentals’ adlı gösterisini vizyona sokarak sinemaseverlerle buluştu.

Cem Yılmaz’ın Ekim 2014′de gösterime girecek olan Pek Yakında filminden ilk görüntüler yayınlandı. Yönetmenliğini ve senaristliğini Cem Yılmaz’ın yaptığı ve başrolünde olduğu filmde kendisine Tülin Özen, Zafer Algöz, Özkan Uğur, Ozan Güven, Çağlar Çorumlu, Cengiz Bozkurt, Zerrin Tekindor, Hare Sürel, Ayşen Gruda ,Ülkü Duru, Emin Gürsoy, Metin Coşkun, Tuğrul Tülek ve çocuk oyuncu Ata Berk Mutlu’nun yeraldığı zengin bir oyuncu kadrosu eşlik ediyor.

Tarih : 09.06.2014 Gösterim : 2638

Bu habere hiç yorum yapılmamış. ilk yorum yapan sen ol !
DİĞER VİDEOLAR