Başbakan’ın(Ustanın) Belgeseli Klibi-Başbakan’ın Belgesel Video Klibi/Kubat-Işın Karaca Yorumu

recep-tayyip-erdogan3 eylül 2013 başbakanın klibi video klibi ustanın belgeseli klibi başbakanın belgesel klibi kubat başbakanın belgeseli ışın karaca başbakan belgeseli video klibi..

Beyaz TV’nin 3 Eylül’de Başbakan’ı canlı yayında ağırlayıp, yapacağı programın içeriği:

3 Eylül Salı saat 21.00’de Sayın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımıyla çok özel bir program yapacağız. ‘Ustanın Hikayesi’ adlı bu programda, doğduğu günden AK Parti’nin kuruluşuna, hapisten Başbakanlık günlerine kadar Başbakan’ın özel hayatını ekrana taşıyacağız. Aylardır çekimleri süren bu program, Sayın Erdoğan’ın hayatının bu denli geniş olarak anlatıldığı ilk yapım olacak.

Türkiye’nin değişik illerinden çocuklar Başbakan hakkındaki görüşlerini açıklayacak. Sanat dünyasından Ajda Pekkan, Kenan İmirzalıoğlu, Orhan Gencebay, Şahan Gökbakar, Kenan Işık, Acun Ilıcalı, spor dünyasından Fatih Terim ve Hidayet Türkoğlu da tanıdıkları Erdoğan’ı anlatacak. Canlı yayında Başbakanımız bu VTR’leri izleyip, üstüne konuşacak. Programda ayrıca Başbakan’ın cezaevi günlerinden çok özel mektuplar da yer alacak. ‘Ustanın Hikayesi’nde bir de klip yayınlayacağız. 11 bakan, genel başkan yardımcıları, grup başkan vekilleri ve iki büyük şehrin belediye başkanlarının da oynadığı bu klipteki şarkının bir bölümünü Kubat bir bölümünü de Işın Karaca seslendirdi.”

3 Eylül 2013 Salı günü Ustanın Belgeseli klibini canlı yayın sonrası sayfamızdan izleyebilirsiniz..

Tarih : 26.08.2013 Gösterim : 1060

Bu habere hiç yorum yapılmamış. ilk yorum yapan sen ol !
DİĞER VİDEOLAR