4 ağustos 2013 Barbaros Şansal kaçırılış hikayesi röportajı VİDEO görüntüleri

04.08.2013, Barbaros Şansal nerde bulundu, Barbaros Şansal gözaltına mı alındı, Barbaros Şansal kayıp haberleri, Barbaros Şansal neden kaçırıldı, Barbaros Şansalı kimler kaçırdı, Barbaros Şansal video, Barbaros Şansal haberleri, Barbaros Şansal kimdir

barbaros_sansal_kacirildim_h13230

Ünlü modacı Barbaros Şansal’dan dün geceden bu yana haber alınamıyordu. Halk TV’de telefonla katıldığı prgramdan sonra evinden sivil polisler tarafından alındığı iddia edilen Şansal ile ilgili resmi bir kayıta ulaşılamaması sosyal medyayı da çalkaladı. Barbaros Şansal, Twitter hesabından ‘Sağlıklı ve güvenli şekilde evimdeyim’ diyerek bu karışıklığa son verdi.

Söyleşi: Sevda Kalkan – Kamera: Bülent Ünal
Ünlü modacı, Barbaros Şansal dün gece saatlerinde 3 kişi tarafından, evinden alınmasının ardından ilk kez Ulusal Kanal’a konuştu. Şansal, Göktürk tarafında Pirinçli koyunu geçtikten sonra bir eve götürüldü ve götürülen kişilerce Şansal’a telkinlerde bulunuldu: “Taksim’e gelme, defilelerin ile ilgilen ve Siyasetten uzak dur!” …

Ünlü modacı Barbaros Şansal, dün gece 3 kişi tarfından evinden alınmasının ardından ilk kez Ulusal Kanal’a konuştu. Olayın şokunu atlatamadığını söyleyen Şansal, Sarıyer Emniyet Müdürlüğü’ne ifade verdi.
Şansal, üstü kapalı bir şekilde tehdit edildiğini söyledi.

Darp ve tacize uğramadığını için şikayetçi olmadığını söyleyen Şansal, ancak hürriyetine el konulduğu gerekçesiyle şikayetçi olduğunu söyledi.

Tarih : 05.08.2013 Gösterim : 1056

Bu habere hiç yorum yapılmamış. ilk yorum yapan sen ol !
DİĞER VİDEOLAR