Kategoriler
Kültür ve Sanat Televizyon Video

2014 Bir Küçük Eylül Meselesi Filmi Yorumları

2013 Bir Küçük Eylül Meselesi  yorumları izleyici yorumları eleştriler tepkiler kim ne dedi ünlülerin yorumları..

Yapımcılığını Ay Yapım’ın, senaristliğini ve yönetmenliğini Kerem Deren’in üstlendiği “Bi Küçük Eylül Meselesi” teaser fragmanı 20 Aralık Cuma gününden itibaren sinema salonlarında da gösterilecek. Film, 14 Şubat 2014 tarihinde vizyona girecek.

Farah Zeynep Abdullah ve Engin Akyürek Bir Küçük Eylül Meselesi 

Farah Zeynep Abdullah ve Engin Akyürek, Bir Küçük Eylül Meselesi adlı sinema filminde başrolü üstlendi.Uzun süredir ekranlardan uzak kalan Engin Akyürek ile Öyle Bir Geçer Zamanki dizisinin sevilen oyuncusu Farah Zeynep Abdullah,yeni bir sinema projesi ile izleyici karşısında olacak. Bir Küçük Eylül Meselesi adlı filmde Engin Akyürek ve Farah Zeynep Abdullah başrol oynayacak. Ay Yapım gibi ünlü yapım şirketinin yapımcılığını yaptığı ve Kerem Deren’in yönetmenliğini yaptığı yeni sinema filmi çok yakında vizyona girecek.Çekimleri Ağustos ayında başlayacak olan filmin Bozcaada’da çekilmesi planlandı. Bir Küçük Eylül Meselesi filmin romantik bir aşk filmi olarak izleyici karşısında olacak.

Yorumlar

Film ile ilgili yorumlarınızı bu bölümden yazabilirsiniz. Yorumunuz editörler tarafından onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.