2013 Thor Karanlık Dünya 3D (Thor: The Dark World) Filmi

Thor Karanlık Dünya 3D fragmanı viedo oyuncu kadrosu yorumları, Alan Taylor , Natalie Portman , Chris Hemsworth , Thor Karanlık Dünya 3D yönetmen vizyon tarihi..

Chris Hemsworth ve Natalie Portman’ın başrolünde olduğu film 1 Kasım’da vizyona girecek.

Vizyon Tarihi :1 Kasım 2013
Yönetmen: Alan Taylor
Oyuncular: Chris Hemsworth, Natalie Portman, Tom Hiddleston
Tür :Aksiyon , Fantastik
Ülke :ABD

Thor-The-Dark-World-620x250

Özet & detaylar

Tanrıların dünyanın ötesindeki mücadelesi devam ediyor. İlk filmde babası tarafından güçleri elinden alınarak dünyaya sürgün edilen Thor, kendisini yenilmez yapan çekicini yeniden kullanmaya ve kendi hükümdarlığı olan Asgard’a geri dönmeye hak kazanmıştı. Ölümsüz Thor, Buz Devleriyle işbirliği yapan ve hükümdarlığı ele geçirmeye çalışan kardeşi Loki’den sonra şimdi de antik Dark Elves güçleriyle çarpışacak. Kudretli Malekith tarafından yönetilen bu güçler evreni tekrar karanlığa gömmeye çalışacak.

Dünyayı ve 9 Diyarlar’ı, Odin ve Asgard’ın bile karşı koyamadığı bir düşmandan kurtarmaya çalışan Thor bu yolculukta, dünyalı Jane Foster ile yeniden biraraya gelecek ama dünyalı dostları kurtarması için hayatındaki bazı şeyleri de feda etmesi gerekecek.

21010093_20130604114022107.jpg-r_640_600-b_1_D6D6D6-f_jpg-q_x-xxyxxTelevizyonda Mad Men, Game of Thrones, Boardwalk Empire gibi dizilerin yönetmeni olarak tanıdığımız Alan Taylor’ın yönetmenliğini üstlendiği devam filminde Thor olarak yine Chris Hemsworth’u seyrederken, kendisine ilk filmden yine Anthony Hopkins, Natalie Portman, Tom Hiddleston, Idris Elba ve Stellan Skarsgard eşlik ediyor.

Tarih : 10.08.2013 Gösterim : 1091

Bu habere hiç yorum yapılmamış. ilk yorum yapan sen ol !
DİĞER VİDEOLAR