2 Nisan 2014 Sevdaluk dizisinde çalan muhtarlık seçim şarkısı

Sevdaluk 13.Bölüm 2 Nisan 2014 Çarşamba Show Tv dizide çalan muhtarlık seçimi şarkısı sözleri 13. bölüm fragmanı ve dizi ile ilgili diğer bilgiler sayfamızda..

“Sevdaluk” gönüllü yanmak demektur… Beterdur!

2 Nisan Sevdaluk Muhtarlık Seçimi rap şarkısı videosu..Sevilen dizide bu hafta Vesile ve Muhtar Ali karakterleri arasında muhtarlık kazanma yarışı olacak ve bu seçimlere damga vuracak şarkı ise Fatma karakterine hayat verecek olan Nihan Büyükağaç’ın seslendireği rap şarkı olacak.

BKM Film’in yapımcılığını üstlendiği, başrollerini Erdal Özyağcılar ve Demet Akbağ’ın paylaştığı Sevdaluk, yıllar öncesinden, Karadeniz’in ve Karadenizliler’in geleceğine uzanan ‘sevda’nın pek çok farklı çeşidine dair hikaye barındırıyor. Çamlıhemşin’in Şenyuva Köyü, her yıl düzenlenen müzik festivalinin heyecanı içindedir. Bir yandan Ali İhsan’ın dedesine hürmeten köye dikilen heykelinin açılışı, bir yandan festivalin organizasyon hazırlığı Şenyuva’nın durağanlığını bozarken, Muhtar’ın eşi Hilmiye, kavuşamamış iki eski sevdalı Ali İhsan ve Adalet’i bir araya getirmek için ant içer.

Tarih : 02.04.2014 Gösterim : 2139

Bu habere hiç yorum yapılmamış. ilk yorum yapan sen ol !
DİĞER VİDEOLAR