18 Nisan 2014 Medcezir Teselli etmiyor şarkısı dinle , şarkı sözleri

18 Nisan Medcezir Yamanın Mira’ya süprizinde çalan şarkı  Teselli etmiyor gönlümü ne yıldız ne de ay bu gece sözleri  Medcezir 31. bölüm 2. fragmanda çalan teselli etmiyor gönlümü ne yıldız ne de ay bu gece beklerim hasretle günümü şarkısı sözleri sayfamızda..

 Medcezir’den beklenen yeni bölüm 2.tanıtım fragmanı geldi.Bu hafta 31.bölüm ile ekranlara gelecek olan Medcezir’de aşk var.Yaman’ın Mira için hazırladığı sürpriz Medcezir izle yicisine duygusal anlar yaşatacak.Medcezir cuma akşamı Star’da.

31. Bölüm 2. Fragmanı 

Selim ‘ in cinayetle suçlanmasının ardından, aileye yardımcı olmak için çırpınan Yaman, son yaşanan tehdit olaylarında Kenan ‘ ın da payının olduğunu öğrendiğinde çok öfkelenir ve büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Artık bir kez daha ağabeyi için yalan söylemeyecektir. 

Tan ‘ ın Kadir ‘ le yolladığı mesaj Mira ‘ nın dikkatini çeker. Yaman Mira ‘ yı huzursuz eden Tan düşüncesinden uzaklaştırmak için çabalar. O ‘ na kimsenin zarar vermesine izin vermeyeceğini hissettirir. Öte yandan Mira da, Tozludere ‘ den Altınkoy ‘ a yol bulmaya çalışan Leyla ‘ ya karşı gerçek hislerini belli eder. Selim ‘ in haksız yere suçlandığı cinayeti işleyen kiralık katil, gazetede Yaman ‘ la Kenan ‘ ın resmini görür. Bu iki genç artık, babalarının geçmişte kapanmamış hesabının borçlularıdır. Mira ‘ nın haftalardır beklediği gün gelir, Yaman ‘ la sevgili olmalarının altıncı ayını kutlayacakları günün özel olmasını ister. Ama Yaman ‘ ın o günü tamamen unuttuğunu fark eder. 

Yayın Günü: 18 Nisan Cuma
Yayın Saati: 20.00 

Doğan Canku – Gecelerim

Güneşin alevden saçları
Aşınca karşıki tepeden
Gölgeler sarar yamaçları
Ürkerim gelecek geceden

Bütün dertler beni bekler yatağımın baş ucunda
Esir kalır hep yürekler kaderimin avucunda

Teselli etmiyor gönlümü
Ne yıldız ne de ay bu gece
Beklerim hasretle günümü
Yalvarıp göklere her gece

 

Tarih : 18.04.2014 Gösterim : 1363

Bu habere hiç yorum yapılmamış. ilk yorum yapan sen ol !
DİĞER VİDEOLAR