Samsung Galaxy S5 Fiyatı

Samsung Electronics, tüketicilerin merakla beklediği yeni nesil Galaxy S5’in yanı sıra giyilebilir teknolojinin özgürlüğünü, kolaylığını ve tarzını bir üst seviyeye taşıyan Gear 2 ve Gear Fit’i tanıttı.

Tüketiciler için önemli olan noktalara odaklanarak geliştirilen yeni Galaxy S5, sağlıklı bir yaşam için geliştirilmiş fitness özelliklerini, gelişmiş kamera işlevlerini ve gelişmiş cihaz koruma özelliklerini şık bir tasarımla bir araya getiriyor. Samsung Gear 2 ve Gear Fit ise en iyi giyilebilir teknoloji deneyimini sağlamak üzere tüketicilere tamamen entegre bir mobil yaklaşım sunuyor.

2 BİN 200 TL’DEN SATIŞA ÇIKIYOR

Kömür siyahı ve parlak beyazı takiben elektrik mavisi ve bakir altın renk seçenekleri ile satışa sunulacak olan Galaxy S5’in tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatı 16 GB için 2 bin 199 TL, 32 GB için 2 bin 299 TL olarak belirlendi. ‘Kömür siyahi’, ‘altin kahverengi’ ve ‘turuncu’ renk seçeneklerine sahip Gear 2 bin 799 TL ve siyah, turuncu ve gri renklerde tüketiciyle buluşacak Gear Fit ise 549 TL’lik tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatı ile sunulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.