Far Cry 3 İnceleme

Far Cry 3 İnceleme

Tropik adanın keyfini çıkartıp bi yandanda rambo moduna girmek isteyenler için tasarlanmış bir oyun sanki. Jason ver arkadaşlari gittikleri tatilde korsanlar tarafindan esir düşerler ve maceremiz böylelikle başlamış olur , Jason kurtulur  ve arkadaşlarını kurtarmak için planlar yapmaya başlar. Adrenalin dolu dakikaların sizi bekledigi harika bir oyun diyeiblirim.

 

Sadece görevler ile sınırlı değil  , adada yapılacak şey  çok fazla mesela vahşi hayvanları öldürüp derileri ile kendimize ekipman taşıyacağımız çantalar yapabiliyoruz , doğadaki bitkileri toplayip kendimize özel şırıngalar yapıp daha hızlı koşup daha derine dalıp daha güçlü olabiliyoruz.

Etraftaki radar kulelerini alarak o bölgeyi haritada açıp yeni korsan kalelerini işgal edebiliriz. Ama  çok kolay degil bu iş baya bi cephaneye ihtiyaç duyuluyo. Ayrıca  gizli magaralar,  tüneller,  su altı geçitleri , gizli mezarlar ve tapınaklarda da bir sürü heykel ve çeşitli eşya bulmamız mümkün.

Uzun lafın kısası Jason , arkadaşlarını kurtarmaya çalışırken bi yandanda  tropik adanın balını emmeye devam ediyo diyebiliriz 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.