CSO’ya Büyük Güncelleme

 

CSO’ya Büyük Güncelleme 

cs

Counter-Strike Online için daha fazla harita ve daha fazla silah içeren büyük bir güncelleme geldi.

NEXON Avrupa’nın 10 Temmuz’daki devasa içerik güncellemesiyle renklenen Counter-Strike Online’da (CSO) Türk oyuncular patlamaları hissetmek üzereler. CSO Türkiye’deki tüm oyuncular için daha fazla silah, daha fazla harita ve gelişmiş eşyaları takiben zombiler, teröristler, suçlular ve tüm yeni karakterleri öldürmek için olağanüstü bir aksiyon da olacak.

Teröristlerin gizli üssüne baskın yapmak için vahşi yaşama gönderilen keskin nişancı ekibi, antik kalıntıların yakınlarında pusu kuruyor. Hem keskin nişancı, hem de terörist ekiplerin destek ekipleriyle irtibatları kesilince ellerindeki silahlarla birbirleriyle çatışmaya giriyorlar.  Harabeler haritası, karşı tarafın silahlarından kurtulmayı hedefleyen AWP haritası türünde. NEXON Avrupa, gerçekleştireceği iki haftalık etkinlikle bu yeni keskin nişancı haritasını kutluyor. Deneyip ücretsiz ödüller kazanmak sizin elinizde. Bir fare boyutuna kadar küçülebilen özel ve hayali harita da aynı zamanda duyurulacak. Oyuncuları ölmeleri için dibe çekecek olan türbin ve ölümcül fare kapanları da mevcut. Mutfakların ne kadar tehlikeli bir hale gelebileceğini görmek ister misiniz? Fare haritalarıyla klasik, Team Deathmatch, Gun Deathmatch ve Zombie modlarında oynayabilirsiniz. Tüm zamanların en iyisi Zombie: The Klasik için hayatta kalma haritası da piyasaya sunulacak. Counter-Strike’daki resmi bombayı etkisiz hale getirme haritasından esinlenilen bu harita, CSO’nun ve CS 1.5’in başarısını geride bırakıyor. Bu büyük ve geniş harita iki bomba alanı, düşmüş bir uçak ve bir kamyon ile birlikte şehrin kenar mahallelerinde yer alıyor. Bu haritada oynamanın amacıysa zombilerden korunan kamp alanlarını bulmak.

İki özel ve güçlü silah, Türk oyunculara gerçek bir heyecan yaşatmak için bekliyor. Yarı otomatik ve tam otomatik modlarda ateş edebilme yeteneğine sahip olan çift el silah Dual Infinity bu silahlardan ilki. Yarı-otomatik modda ateş ederken hassasiyet ve verilen zarar, ateş etme hızıyla birlikte belirgin bir şekilde artıyor. NEXON Avrupa, Dual Infinity ve geliştirme seçenekleri için bugün başlayan iki haftalık bir etkinlik başlatıyor. Ayrıca en hızlı ateş eden hafif makineli tüfeklerden biri olan MP7A1 de bugün piyasaya çıkıyor. Bu makineli tüfek, saldırı modunda geniş bir alana yayılan 20 turluk 4,6 x 300 mm cephane taşıyor. Duruma göre keskin nişancı moduna geçebilen silaha orta mesafelerde kullanılacak bir dürbün de eklenebiliyor.

Dahası Savaş Gazisi ve Zombi Avcısı gibi unvanları içeren özel madalyonlar, Zombie: The Klasik modunda savaş yetenekleri ve öldürme sayıları da ödüllendirilecek. Oyuncuların CSO deneyimini arttırmak üzere Teröristler için Vigilante Corps, Counter-Teröristler için PLA (İnsanlığın Kurtuluşu Ordusu Özel Operasyon Kuvvetleri) gibi daha fazla karakter sunulacak. Son olarak NEXON Avrupa, Ramazan’da CSO keyfini yaşamak için en iyi yolu sunuyor. Ramazan boyunca, 10 Temmuz – 7 Ağustos tarihleri arasında tüm oyuncular 18:00 – 00:00 arası fazladan %15 tecrübe kazanacaklar.

CSO hakkında daha fazla bilgi almak için cso.nexoseu.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

kaynak : Level

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.