Assassin’s Creed 5/Unity Far Cry 4 oyunu, sneak peek videosu

Yüksek bütçeli AAA oyunlarıyla bilinen Ubisoft’un en popüler serilerinden olan Far Cry ve Assassin’s Creed için devam oyunları basına sızdırıldı. Üstelik ilk video da yayınlandı!

Ubisoft’un “tarihi yeniden yazan” oyun serisi Assassin’s Creed için yeni bir oyunun, yeni nesil konsollara odaklı olarak yakında duyurulacağını sizlerle paylaşmıştık. Ancak Ubisoft elini beklediğimizden de çabuk tuttu ve Assassin’s Creed 5: Unity kod adlı oyun için bir “sneak peek” videosu yayınladı:

Fransız Devrimi sırasında Fransa’da geçmesi beklenen oyunda Kotaku haberine göre bu kez Arno adında bir suikastçıyı kontrol edeceğiz. Oyunun bir kısmının Paris’te geçeceği de belirtiliyor. Bunun dışında şimdilik bilgi olmasa da, oyunun PS4 ve Xbox One öncelikli olarak yayınlanacağını tahmin etmek güç değil.

Far Cry 4’ten İlk Sızıntı

Eurogamer haberine göre ise yine yeni nesiller için hazırlanmakta olan Far Cry 4, bu kez bizi doğanın bir diğer harikası olan Himalayalar‘a götürecek. “Fil sürmek” deyimini oyun dünyasına kazandıracağı söylenen FC4 için ayrıntılı bilginin ise bu yılki E3 fuarında sunulması bekleniyor.

kaynak:shiftdelete.net

Tarih : 24.03.2014 Gösterim : 1302

Bu habere hiç yorum yapılmamış. ilk yorum yapan sen ol !
DİĞER VİDEOLAR