Facebook’taki Ne var Ne Yok/Neler Yapıyorsun/Nasıl Gidiyor Soruları/Virüsmü-Saldırımı-Yenilik mi?

Facebook soruları iletileri ne var ne yok nasılsın nasıl gidiyor sorusunun anlamı nedeni zararlımı virüsmü nasıl kaldırabilirim facebookta ne haber nasılsın, facebook hatır soruyor ,facebook nasılsın vs soruları virüsmü , facebook nasılsın virüsü, facebook durum nasılsın nasıl gidiyor gibi yazılar, facebook neler yapıyorsun nasıl gidiyor sorusuna cevap vereyimmi:)

Facebook geçtiğimiz günlerde aniden bir yenilik gerçekleştirdi. Kullanıcıların paylaşabileceği durum güncelleme kutusundaki sorulan sorular; otomatik olarak sürekli değiştiriyor.

Yaklaşık 3 gün önce facebook durum bildirme kısmına yeni bir özellik ekledi. Sürükle bırak özelliği? Tabi ki bu sürükle bırak özelliğini eklerken de sürekli sabit duran Ne düşünüyorsun yazısından sıkılmış olacak ki? Yerine her sayfa yenilemesinde değişen Ne var Ne yok? Nasıl hissediyorsun gibi dinamik değerler tanımladı. Bu yazıyı görmeniz çok normal çünkü artık bir facebook özelliği. Gördüğünüz zaman bilgisayarınız da virüs olduğu düşüncesine kapılmayınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.