Facebook’ta Paralı Mesajlaşma / Mesajlaşma Ücreti Ne kadar?

Facebook feysbok face mesajlaşma paralımı ücetlimi fiyatı ne kadar ne zaman geçerli, feysbuk facebook mesajlaşma ücreti ne kadar uygulama nezaman, facebook mesaj ücreti, Facebook’ta Paralı Mesajlaşma uygulaması üceti fiyatı zararları yararları..

Facebook’ta bundan böyle mesaj sisteminde iki farklı filtreleme seçeneği sunulacak. Bunlardan biri “Basit Filtreleme“, diğeri ise “Katı Filtreleme“.

Bu iki seçenek de size kimlerden mesaj gelebileceğini ayarlamanızı sağlıyor. “Basit Filtreleme” sayesinde arkadaşlar ve tanıyor olabilecek kişiler tarafından mesaj alabilecek kullanıcılar, diğer seçenek olan “Katı Filtreleme”yi seçtiklerinde yalnızca sadece arkadaşlarından mesaj alabilecekler. Elbette bu bahsettiğimiz filtreleme seçenekleri “Gelen Kutusu”nun içeriğini belirlemenize sağlıyor. Yani eğer özel bir ayarlama yapmazsanız size herkes mesaj gönderebilir ve bunlar “Diğerleri” altında yer alan “Spam” bölümüne yerleşir

Facebook şirket sözcüsü yaptığı açıklamada, yeni özellikle, arkadaş listesinde olmayan kişilere özel mesaj yollamak için 1 dolar ödemek gerektiğini açıkladı. Arkadaş listesinde olmayan birine gönderilen özel mesaj, genellikle spam mesajların düştüğü “diğer mesajlar” kutusuna gidiyor ve kullanıcıya mesajın geldiğine dair herhangi bir uyarı gitmiyor.

Ancak yeni uygulamayla 1 dolar ödeyen kullanıcının, listesinde olmayan kullanıcının doğrudan mesaj kutusuna mesaj yollama şansına sahip olacağı belirtildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.