11 Aralık Facebook Niye Açılmıyor-Neden Kapalı-Ne zaman Açılacak?

Tebrikler! Bir TIK‘la Neler Kazandınız Bilmek İster Misiniz?

Yurt içi/yurt dışı yüzlerce canlı ve tekrar yayınları; magazinden eğitime, spordan televizyona en güncel haberlere en doğru ve çabuk şekilde ulaşabileceğiniz MUHABBETİM kapısından girmiş bulunmaktasınız. Benzer konularda karşılıklı fikir alışverişi yapıp yardım alabileceğiniz, yeri geldiğinde de kaliteli ve samimi dostluk ortamıyla sizi bambaşka bir boyuta taşıyacak SOHBET portali; ve nostaljiden yeni albümlere keyifli yayınlarıyla tüm gün kapatmak istemeyeceğiniz RADYOsuyla bu dünyadan kopamayacaksınız.

11 aralık 2012 Facebook çöktümü kapandımı facebooka nasıl girerim , 11- 12aralık 2012 facebookta sorun mu var, 11-12 aralık 2012 facebooka giremiyorum, 11 aralık 2012 facebooka nasıl girerim,  11 aralık 2012 facebook.com açılmıyor,11 Aralık Facebook.Com neden açılmıyor, 12 aralık 2012 facebook kapandımı, 11 aralık 2012 facebook.com neden açık değil kapalı,  11 aralık 2012 facebook.com ne zaman açılacak?

Dünyanın en büyük sosyal ağı facebook şuanda açılmıyor! 11  aralık da yine facebook a erişilmiyor, sebebi henüz bilinmeyen kesinti güncelleme yada saldırı şüphesi doğuruyor. Hacker saldırıları facebook un kapatılmasına sebep olmuş olabilir. Facebook’ta ciddi bir problem mi var yoksa lokal bir sorun mu henüz tam bir açıklma yok ama facebooka girilemiyor.

11 Aralık Facebook Niye Açılmıyor-Neden Kapalı-Ne zaman Açılacak?” için 3 yorum

  1. temel Yanıtla

    bu sayfayı hack leyerek yok etsinler yok ettikten sonrada sirketi bombalasınlar da herkez kurtulsun

  2. Eylül Yanıtla

    Arkadaslar Facebook tasarım sebebı için kapatılmıstır sabah 3-4 sularında açılacaktır. Panige gerek yok ( Kesin Bilgi ).

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.