Windows Vista SP2 -TÜRKÇE

28Windows Vista SP2
boyut:
32 BİT: 475.48 MB
64 BİT :745.24 MB
Windows Vista SP2 indirilmeye hazır. Microsoft sunucularına yerleştirilen yama paketinde önemli geliştirmeler bulunuyor. Tek tıklamada indirin, kurun.

Windows 7 fırtınası devam ederken, Windows Vista için geliştirmeler de sessiz sedasız yayınlanmaya devam ediyor. Şu ana kadar yapılan güncellemeleri bir arada bulunduran Windows Vista SP2, indirilmeye hazır hale getirildi ve sunuculara yerleştirildi.

Yazılım devi Microsoft’un, Windows Server 2008 ve Windows Vista işletim sistemleri için kullanıma hazır hale getirdiği uzun süredir beklenen 2.servis paketi , yeni donanım standardı desteği, SP1 süresince yapılan tüm güncellemeleri ve kullanıcıların, yazılım geliştiricilerinin ve IT uzmanlarının işlerini basitleştirecek yenilikleri içeriyor.

Windows Vista SP2 ve Windows Server 2008 SP2, Microsoft’un kullanıcılarından ve partnerlerinden aldığı geri beslemelere göre hazırladığını ifade ettiği SP2 paketinde,beri bildirilen program uyumsuzluğu, sistem stabilitesi ve güvenlik açıkları hakkındaki düzeltmeleri, ortakları ve kullanıcılar tarafından kapsamlı sınamalardan geçirilmiş SP1 paketiyle bütünleştirerek tek bir hizmet paketinde bir araya getirmiş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.