8 Nisan 2014’de Windows XP’ye ne olacak, banka ve atm’lere etkisi

8 Nisan 2014’te Bilgisayarınıza Ne Olacak,Windows XP’nin kesin ölümü Nisan ayında gerçekleştiğinde, bu durum bizleri nasıl etkileyecek?

WINDOWS® XP’MI KULLANIYORSUNUZ? WINDOWS® XP IÇIN VERILEN DESTEK 8 NISAN 2014 TARIHINDE SONA ERIYOR – BUNUN HEM DONANIMINIZ HEM DE YAZILIMINIZ IÇIN NE ANLAMA GELDIĞINI BULUN..

windowsXP_8-nisan-2014

Microsoft’un Windows® XP desteği hakkında yapacağı duyuru sizi nasıl etkileyecek. Microsoft® bundan böyle Windows® XP için güvenlik güncellemeleri sağlamayacağını ve teknik destek vermeyeceğini duyurdu. Bunun anlamı, bu İşletim Sistemini kullanıyorsanız bundan sonra herhangi bir güncelleme ve destek alamayacaksınız. Mikrosoft bir İşletim Sistemini desteklemeyi durdurduğunda, biz de sahip olduğunuz donanım veya yazılımın güvenlik veya kalitesini destekleyemiyoruz. Bunun anlamı, 8 Nisan 2014 tarihinden sonra Microsoft’un® desteğini durdurması ile birlikte ürünleriniz Windows® XP üzerinde düzgün olarak çalışmayabilir.

Ne yapabilirim?

Bazı ürünler için, gerek donanımınızı gerekse yazılımınızı güncelleyebilirsiniz. Güncellemenin kullanılabilir haşde olması durumunda, en son sürücüleri ve yardımcı programarı ürün destek sayfasında ‘yüklemeler’ kısmında bulacaksınız.

Ürününüz içim destek bulun

Güncelleme olmaması durumunda, ürününüzü kullanmaya devam edebileceksin ancak bizden bundan böye destek ve güncelleme alamayacaksınız.

İlk Önceki 1 2 3 8

Eklenme : 31.03.2014 Gösterim : 2164
Bu habere hiç yorum yapılmamış. ilk yorum yapan sen ol !
Yorum yapma kapalı.