Galatasaray’dan ayrılışını anlattı

Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu, Galatasaray’dan ayrılışını anlattı.
Hamza Hamzaoğlu, 360 kanalında yayınlanan Telegol programına konuştu. Galatasaray’dan ayrılışıyla ilgili olarak Hamzaoğlu, “Umut’la ilgili konuşmalarımı yanlış bulduklarını söylediler. Bu konuşma yönetimi zora soktuysa söyleyecek bir şey yok. Ben de ’aldığınız karara saygı duyarım’ dedim. Gerçekten de Galatasaray Yönetim Kurulu’nun aldığı karara saygı duyuyorum. Yönetime ’Umut’la ilgili konuşmayla aslında sizi güçlendirdiğimi düşünüyordum. Demek ki yanlış düşünmüşüm, yanlış bir konuşma yapmışım ki siz bunu düşünmüşsünüz. Doğru bir karar almışsınız hayırlı olsun’ dedim” şeklinde konuştu.

“UMUT KONUSUNDA SÖYLEMEK İSTEDİĞİM FARKLI, ALGILANAN FARKLI”
Sarı-kırmızılı oyuncu Umut hakkında söylediklerinin yanlış anlaşıldığını belirten Hamzaoğlu, “Umut konusunda benim söylemek istediğim farklı, algılanan farklı. Ben yönetimi yüceltmek için söyledim, algılanan ezme. Uyum ister çalışmak. Demek ki biz bu uyumu yakalayamadık. Uyumlu çalışabilecekleri bir hoca isterler, bu da doğal” dedi.

“BU SENE BAŞKA YERDE ÇALIŞMAYI DÜŞÜNMÜYORUM”
Şu an için başka bir takımda çalışmayı düşünmediğini belirten deneyimli teknik adam, “Bu sene başka yerde çalışmayı düşünmüyorum. Dinlenmeyi düşünüyorum. Oyuncular üzüldü. Bir gün sonra vedalaştık. Onların yapacağı bir şey yok zaten. Yarın başkası gelir, onla çalışırlar. Onlar kulübe en iyi şekilde hizmet etmesi gereken kişiler” diye konuştu.

“TAZMİNAT MADDESİ KOYSAYDIM DA KULÜBÜN ÇALIŞMAK İSTEMEDİĞİNİ BANA İMA ETTİĞİ GÜN AYRILIRDIM”
Hiçbir pişmanlığı olmadığını dile getiren Hamzaoğlu, sözlerini şöyle noktaladı:
“Hiçbir pişmanlığım yok. Bize bir sene zarfında güzel şeyler yaşattılar. Bütün yöneticilerimizden Allah razı olsun. Keşke güvenmeseydim diye bir düşünceye sahip değilim. Ne olursa olsun çalıştığım insanlara hep güven duydum. Kısmet böyle oldu. Tazminat maddesi koysaydım da kulübün çalışmak istemediğini bana ima ettiği gün ayrılırdım.”
(İHA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.