“Atatürk’ün takımı F.Bahçe himmet parası kabul etmez”

Fenerbahçe, kulübün hesabına “FETÖ’cü Fener’e himmet parası” notuyla gönderilen 1 TL’nin “Atatürk’ün Takımı Fenerbahçe Himmet Parası Kabul Etmez” notuyla geri gönderildiğini açıkladı.
Sarı lacivertli kulüpten yapılan yazılı açıklamada, “Kulübümüzün muhasebe görevlilerinin 22.08.2016 günü rutin çalışmaları sırasında, kulüp hesaplarından birine, Mustafa Kaan Ünal isimli bir şahıstan “FETÖ’cü Fener’e himmet parası” notuyla 1 TL gönderildiği tespit edilmiştir. Konunun fark edilmesi üzerine; bahse konu şahsa, “Atatürk’ün Takımı Fenerbahçe Himmet Parası Kabul Etmez” notuyla aynı meblağ geri gönderilmiştir” denildi.

İLK DEFA FENERBAHÇE TARAFINDAN PÜSKÜRTÜLMÜŞTÜR
Açıklamanın devamında Fenerbahçe’nin Mustafa Kemal Atatürk’ün kulübü olduğu ve her türlü yıkıcı, bölücü akımlara karşı tarihinin her aşamasında mücadele ettiği ifade edilerek, “Nitekim FETÖ’nun devlete ve sivil organizasyonlara sızma ve bu kurumları ele geçirme girişimi Türkiye’de ilk defa Fenerbahçe tarafından püskürtülmüştür. Bugün itibariyle taraflı tarafsız toplumun her kesimi Fenerbahçe Spor Kulübü’nün, FETÖ terör örgütü karşısındaki mücadelesini açıkça takdir etmektedir. Bu bağlamda, adı geçen şahısla ilgili suç duyurusu yapılmıştır” ifadeleri yer aldı.
(İHA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.