6 Ekim 2013 Pazar Akhisar Belediyespor Galatasaray maçı kadrosu/muhtemel 11’ler

15-02-akhisar-belediyespor-galatasaray-haber-içi6 Ekim pazar  Akhisar Galatasaray maçı kadrosu muhtemel 11 ler kimler yok drogba varmı sinejider umut varmı gökhan zan..

Galatasaray, Pazar günü yeni teknik direktör Roberto Mancini ile ilk kez Süper Lig maçına çıkacak. Ancak sarı kırmızılı ekip, Akhisar Belediyespor deplasmanına 4 önemli oyuncudan yoksun gidecek.Galatasaray’da cezalı olan Felipe Melo ve Selçuk İnan’ın yanı sıra uzun süredir sakat olan Hamit Altıntop ve Juventus maçında sakatlanan Semih Kaya, Akhisar Belediyespor maçında yer alamayacak.

Galatasaray’ın son antrenmanında takımdan ayrı çalışan Semih Kaya’nın sakatlığı ile ilgili şu açıklama yapıldı:”Juventus karşılaşmasında sakatlanarak yerini Gökhan Zan’a bırakan Semih Kaya’nın sağ arka adale üst grup alt yapışma yerinde kas zorlanması tespit edildi. Başarılı savunma oyuncusunun tedavisine başlandı.”

Semih’in tedavi sürecinin ne zaman biteceğine dair bir bilgi verilmezken genç savunmacının riske edilmemek amacıyla Akhisar Belediyespor maçı kadrosunda yer almayacağı öğrenildi.

Akhisar Belediyespor: Oğuz, Çağdaş, Uğur, Sonko, Emrah, Merter, Sertan, Emin, Bilal, Kenan, Gekas
Galatasaray: Muslera, Sabri, Dany, Semih, Riera, Hamit, Selcuk, Yekta, Sneijder, Burak, Umut

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.