’3. Mustafa Denizli dönemi’ resmen başladı

Galatasaray’ın yeni teknik direktörü Mustafa Denizli, kendisini 1.5 yıllığına sarı-kırmızılı renklere bağlayan resmi sözleşmeye imza attı.
Hamza Hamzaoğlu’ndan boşalan teknik direktörlük koltuğu için arayışlarını bir süredir sürdüren Galatasaray yönetimi, tecrübeli teknik adam Mustafa Denizli ile 23 Kasım Perşembe günü el sıkışmıştı. Denizli ile 1.5 yıllığına anlaşma sağlanırken, tecrübeli çalıştırıcı resmi sözleşmeye de imza attı.
Florya Metin Oktay Tesisleri Turgay Vardar Medya Merkezi’nde düzenlenen imza törenine Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek ve yönetim kurulu üyeleri de katıldı. Bugünün Galatasaray için yepyeni bir gün olduğunu söyleyen Özbek, “Sevgili hocama ’Yuvana hoş geldin’ diyorum. Yeniden dönüşü beni ve tüm Galatasaraylıları duygulandırmıştır. Hocamın Galatasaray’da başarılı bir şekilde parantezi kapamasını diliyorum” dedi.
Daha sonra konuşan Mustafa Denizli ise, Galatasaray taraftarının yüreğine su serpen açıklamalar yaptı. 66 yaşındaki teknik adam, “Hiçbir futbolcu için ön yargım yok. Tüm futbolcular için yarın yeni bir başlangıç ve değerlendirme olacak… Futbolcular bir takım şeylerin değiştiğini görecek. Tablo önünde, bu tablo beni umutsuzluğa kaptırmaz. Bu tabloyu değiştireceğiz. Önce buradaki ortamı değiştireceğiz. Allah hepimizin yanında olsun, hepimizin yardımcısı olsun” ifadelerini kullandı.
Ardından taraflar resmi sözleşmeye imza attı.
(İHA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.