24-25 Eylül 2013 Fatih Terim’in Evinin Önünden Geceyarısı Görüntüleri – Florya Tesisleri İzle – YouTube Video

24 Eylül 2013, 25 Eylül 2013, Beyaz TV Canlı Yayın Tekrarı 24 eylül 2013 Fatih Terim’in evinin önü izle,Fatih Terim’in Galatasaraydaki Teknik direktörlük Grevi’ne son verilmesinin ardından taraftar tepkisi büyüyor. Florya’ya gelerek “Yönetim İstifa”sloganlarıyla Tesis kapısını aşan taraftarlar güvenlik kuvvaetlerinin devreye girmesiyle ve önlemlerin arttırılmasıyla Fatih Terim’in evine doğru yola çıktılar. Fatih Terim cephesinde neler oluyor?, Fatih Terim’in bu geceki konukları kimlerdi?, Fatih Terim söleşmesinin feshiyle ilgili neler söyledi?, Fatih Terim basın toplantısı açıklamaları 25-26-27 eylül 2013, Fatih Terim Milli Takım Teknik Direktörlüğünü uzatacak mı, Fatih Terim’in Floryaya veda görüntüleri futbolcular izle

fatih terimin evinin önü 24 eylül 2013

“Yönetim istifa” ve “Hocayı satanı biz de satarız” diye bağıran taraftarlar, sportif koordinatör Bülent Tulun aleyhine de tezahürat yaptı.

Tesis çevresinde herhangi bir güvenlik önlemi alınmadığı gözlenirken, birkaç taraftarın, duvarın üzerinden atlayarak kapıyı açmasının ardından dışarıdaki taraftarlar da içeri girdi. Ancak içlerinden bazılarının uyarısıyla tesis içinde fazla ilerlemeyen taraftarlar, tekrar dışarı çıktı.

Sarı-kırmızılı taraftarlar, protestolarına tesis önünde devam ettikten sonra Terim’in evine doğru yola çıktı.

Galatasaray taraftarları Fatih Terim’in gönderilişini hazmedemiyor. Saatlerdir Florya’da destek sloganları atan, hatta başkan Ünal Aysal’ın aleyhinde tezahürat yapan taraftarlar şimdi de Fatih Terim’in evine doğru yola çıktı.

Fatih Terim’in evinin önündeki ilgiyi görünce gözyaşlarına boğulduğu öğrenildi. İşte Fatih Terim’in gözyaşlarıyla evinden ayrıldığı foto..

fatih terimin evinin önü gece 24 eylül 2013

Fatih Terim’in evinden çıkarken yüzlerce taraftar arabasının önünü kapayarak hareket etmesine müsade etmediler. “Öyle şeyler yaşattın ki uğrunda ölmeye değer” ve “Hocayı satanı biz de satarız” sloganlarıyla ortalığı inleten taraftarların desteği Fatih Terim’i gözlerini yaşarttı.

25 Eylül 2013 Güniçi gelişmeleri  sayfamızdan takip edebilirsiniz..

……………………………………………………..

24 eylül 2013 GÜNİÇİ GELİŞMELER

Galatasaray Yönetimi, bugün yaptığı toplantıda Fatih Terim’le yolları ayırma kararı aldı.

Vatan’ın haberine göre; Galatasaray Kulübünde gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısından Fatih Terim ile yolların ayrıldığı öğrenildi Başkan Ünal Aysal’ın kısa süre içerisinde açıklama yapması bekleniyor.Bilindiği gibi, Real Madrid maçı sonrasında yönetici Adnan Nas’ın “Gitsin şimdi Fenerbahçe’yi de çalıştırsın” sözü, Terim ile yönetim arasındaki uçurumu hepten dikleştirmişti. Adnan Nas’ın bu çıkışı sonrasında Beşiktaş maçı öncesinde ise Başkan Ünal Aysal’ın telefonlarına ve mesajına cevap vermeyen Fatih Terim’in bu tutumu ipi koparma noktasına getirdi.

SAYGISIZLIK ETTİ

Yöneticilerin de büyük bir bölümü, Fatih Terim’in Milli Takımı çalıştırmasından rahatsız olmalarının yanısıra son tavrı ile Ünal Aysal’a büyük saygısızlık ettiği görüşünde olmaları Fatih Terim ile yol ayrımına gitmede fitili ateşledi. Başkan Aysal’ın konuyu akşam yapılan yönetim kurulu toplantısına dile getirdi ve Fatih Terim ile yolların ayrılmasına karar verildi.

Tarih : 25.09.2013 Gösterim : 1349

Bu habere hiç yorum yapılmamış. ilk yorum yapan sen ol !
DİĞER VİDEOLAR