Kategoriler
Başlıklar Spor Haberleri

16 Aralık 2013 Şampiyonlar Ligi 2. Tur kura çekimi saat kaçta, canlı yayın hangi kanalda?

2013 Şampiyonlar Ligi 2. Tur kura çekimi canlı yayın hangi kanalda saat kaçta galatasarayın rakipleri eşleşmeler maçlar ne zaman tarihleri ve diğer tüm detayları ..

Galatasaray, Şampiyonlar Ligi B Grubu son maçında İtalyan devi Juventus’u 1-0’lık skorla mağlup ederek 2. Tur’a yükseldi… Galatasaray’ı 2. Tur’da bekleyen birbirinden güçlü takımlar var… İlk gün maçları sonunda kesinleşen takımlar; Atletico Madrid, Manchester United, Bayern Münih, PSG… Ayrıca Galatasaray, Real Madrid ile aynı gruptan tur atldığı için onunla eşleşemeyecek… Kura çekimi 16 Aralık Pazartesi günü yapılacak.. Ve Galatasaray zor olanı başardı ve İtalyan devi Juventus’u saf dışı bırakarak Real Madrid’in arkasından 2. tura yükselen takım oldu… Şimdi merak edilen konu Galatasaray’ın son 16’da kiminle eşleşeceği..Sarı kırmızılı takım grubunu 2. sırada tamamladığı için gruplarını lider tamamlayan takımlarla eşleşebilecek ancak kendi grubundan 1. olarak çıkan İspanyol devi Real Madrid hariç…

İşte Galatasaray’ın muhtemel rakipleri..

Bayern Münih(Almanya)
Atletico Madrid(İspanya)
Manchester United(İngiltere)
PSG(Fransa)

Şampiyonlar Ligi 2. tur kuraları 16 Aralık Pazartesi günü çekilecek. Şampiyonlar Ligi Kura Çekimleri D-Smart 77. Kanal Smart Spor ve Smart Spor HD kanalında Canlı… Galatasaray’ın Şampiyonlar Ligi maçlarını naklen ve HD kalitesiyle futbolseverlerle buluşturan D-Smart, kura çekimlerini de izleyicisine sunacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.