15 Ekim 2013 Türkiye Hollanda Maçı saat kaçta/canlı yayın hangi kanalda/Dünya Kupasi 2014 Elemeleri

hollanda_turkiye_maci_269794675

15 ekim 2013 türkiye hollanda maçı canlı yayın saat kaçta hangi kanalda a milli kadrosu  maç özeti golleri kadrosu hakemi fatih terim..

Dünya Kupası 2014 Elemeleri

Türkiye Hollanda D Grubu Maçı
Stat: Şükrü Saracoğlu Stadı’nda
Tarih: 15 Ekim 2013 Salı
Saat: 21:00
Yayın: Star Tv

Dünya Kupası Elemeleri ilk maçında A Milli Futbol Takımı, Hollanda ile karşılaşacak. (A) Milli Futbol Takımı, (D) Grubu’ndaki ilk maçında bu akşam deplasmanda, grubun en önemli ekibi Hollanda ile karşılaşacak. Amsterdam Arena’da TSİ 21.30’da başlayacak ve Star TV ile ntvmsnbc’den naklen yayınlanacak maçı İspanyol hakem Carlos Velasco Carballo yönetecek. Carballo’nun yardımcılıklarını Roberto Fernandez Alonso ve Juan Carlos Jimenez Yuste yapacak. David Borbalan Fernandez dördüncü hakem olacak. Hollanda, Macaristan, Romanya, Estonya ve Andorra ile birlikte (D) Grubu’nda yer alan (A) Milli Takım, Ekim 2013’te tamamlanacak grup maçları sonucunda ilk sırayı alarak, 2014 Dünya Kupası’na direkt katılmayı hedefliyor. Diğer maçlarda Estonya-Romanya, Andorra-Macaristan yarın karşı karşıya gelecek.

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda saat 21.00’de başlayacak karşılaşmayı Portekiz Futbol Federasyonu’ndan Olegario Benquerença yönetecek. Benquerença’nın yardımcılıklarını Ricardo Jorge Ferreira Santos ile Joao Ferreira Dos Santos yapacak. Müsabakanın dördüncü hakemi ise Carlos Miguel Taborda Xistra olacak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.