Kategoriler
Başlıklar Foto Galeri Spor Haberleri

13 Aralık 2013 Antalya Dövüş Müsebakaları, Şampiyonluk Maçları,Muaythai Süper Lig’i 6. Ayak canlı yayınlar hangi kanalda, saat kaçta?

Türkiye Federasyonu 2013 Faaliyet programında olan ve O-Sport Savunma Sanatları Federasyonu tarafından yapılan Muaythai Süper Lig’i 6. Ayak müsabakaları, 13 Aralık 2013 tarihinde WMC (Dünya Muaythai Konseyi) unvan müsabakaları ile birlikte Antalya Atatürk Spor Salonu’nda yapılacak.

SuperLig2013_6Ayak_Antalya_14

Muaythai Federasyonu talimatı ile yapılacaak olan organizasyona; 2013 Yılı Büyük Büyükler Erkekler A Divisyon, Büyük Bayanlar Türkiye Şampiyonası’na katılmış veya Teknik Kurul tarafından seçilmiş sporcular katılacaktır. Ayrıca Dünya Muaythai şampiyonu milli sporcu Atakan Arslan, İtalyan WBC Muaythai Dünya şampiyonu Gladio Annichiarico ile WMC–Dünya Muaythai Konseyi şampiyonluk maçı yapacak.

WMC Avrupa Şampiyonluk Kemeri’ni elinde bulunduran dünya şampiyonu milli sporcu Ramazan Çiçek, ISKA Avrupa şampiyonu Lloyd Cochran ile WMC Avrupa Şampiyonluğu maçı yapacak. Gecede, Uluslararası A Class düzeyinde şampiyon sporcular Ali Alkayış, Ferhat Aslan, Metin Yaşar, Mucahit Kulak, Ahmet Birkan Elif Keleş; Avrupalı sporcular ile karşılaşacaklar.

Organizasyonda şampiyon olacak sporcular 2013 Süper Lig sezonu şampiyonları, milli takımda yer alarak yapılacak olan Avrupa/Dünya Muaythai Kupası’nda ve dev organizasyonlarda Türkiye’yi temsil edebilecek. Organizasyonun idari sorumluluğu Türkiye Muaythai Federasyonu Başkanlığı’na, teknik sorumluluğu O-Sport Savunma Sanatları Federasyonu ait olarak, protokol kapsamında mali sorumluluğu ile organizasyonun koordinasyonu İsmail Yılmaz Fight Arena Organizatörü İsmail Yılmaz’a ait olacak.Organizasyonun sunumu Mustafa Özmen, müsabakaların yorumu ünlü sunucu Bilgehan Demir tarafından yapılacak.

Kanal Türk TV, http://www.kanalturk.com.tr/ ve TR1 TV’den (http://www.tr1tv.com/) Öncü Fight Clup Nüsret Öncü programında yayınlanacak olan organizasyon Dünya’nın dikkatini Türkiye’ye çevirecek, Türkiye’de ilk defa Muaythai’de Dev maçlar oynayacak. 

Organizasyon 13 Aralık 2013 tarihinde Antalya Atatürk Spor Salonu’nda Saat 18.00’de Süper Lig Açılış ve Müsabakalar Saat 20.00’de WMC unvan ve uluslar arası maçlar yapılacak.

Ayrıca; Federasyonumuzun Dünya Muaythai Şampiyonu milli sporcumuz Atakan Arslan İtalyan WBC Muaythai Dünya Şampiyonu Gladio Annichiarico ile WMC–Dünya Muaythai Konseyi şampiyonluk maçı yapacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.