10 Aralık 2013 Galatasaray Juventus maçı ne zamana ertelendi, saat kaçta, canlı yayın hangi kanalda?

Galatasaray Juventus 10 aralık 2013 maçı yoğun kar yağışı sebebiyle ertelendi. Çizgilerin kapanması nedeniyle maç ertelendi. Hakemler çizgileri göremediği için maçı erteleneme kararı aldı.

10 ARALIK 2013

Şampiyonlar Ligi’nde oynanan Galatasaray-Juventus maçı, yoğun kar yağışı nedeniyle 30. dakikada durdu. TT Arena’daki kar maça engel oldu. Şampiyonlar Ligi’nde oynanan Galatasaray-Juventus maçı, yoğun kar nedeniyle yarıda kaldı. Maçın hakemi, 30. dakikadaki kar yağışı nedeniyle maçı durdurdu ve futbolcuları yanına çağırdı. Hakem, bir süre oyuncularla konuştuktan sonra futbolcuları soyunma odasına gönderdi.

20 DAKİKA ARA VERİLDİ

Futbolcuların soyunma odasına gitmesinin ardından maça 20 dakikalığına ara verildiği anons edildi. Maçın durmasından sonra saha görevlileri oyuna girdi ve sahayı temizlemeye başladı.

HAKEM KAPTANLARLA GÖRÜŞÜYOR

Hakem Pedro Proença, soyunma odasına gittikten bir süre sonra tekrar sahaya çıktı ve kontrollerde bulundu. Ardından takım kaptanları Buffon ve Selçuk’u odasına çağırdı. Şu an hakem, iki takımın kaptanlarıyla görüşüyor.

MAÇ TATİL EDİLDİ

Maç hakemi Pedro Proença, sahaya çıktıktan sonra maçı tatil etti. Maçın oynanacağı tarih, yarın görüşüldükten sonra belirlenecek.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.