Kategoriler
Başlıklar Spor Haberleri

10-11 Aralık 2013 Galatasaray Juventus maçı iddaa kuponları ne olacak, iddaa’nın erteleme kuralı nedir?

Galatasaray Juventus 10 Aralık 2013 Maçı Ertelendi. Peki İddaa Kuponları Ne Olacak?

Galatasaray-Juventus mücadelesi kar yüzünden bugüne ertelendi.

UEFA, yoğun kar yağışı nedeniyle ertelenen Galatasaray-Juventus maçının ne zaman oynanacağına saat 13.00’de karar verecek.Kar yağışı nedeniyle 32. dakikada duran ve bugün saat 15.00’e ertelenen Galatasaray-Juventus maçının kaderi saat 13.00’te belli olacak.

TOPLANTI SONRASI KARAR AÇIKLANACAK

UEFA yetkilileri, saat 13.00’te hakemler ve iki kulüp yöneticileri ile bir araya gelerek toplantı yapacak ve son karar verilecek.Şampiyonlar Ligi’nde Galatasaray ile Juventus arasındaki karşılaşmanın kar yağışı nedeniyle ertelenmesinin ardından İddaa oynayanlar kuponlarda bu maçın geçerli olup olmayacağı sorusuyla karşı karşıya kaldı.Karşılaşmanın ertelenmesinin ardından Galatasaray ve Juventus ile birlikte İddaaseverler de beklemeye geçti. Ancak kısa bir süre içerisinde İddaa’nın kararı da belli oldu

PEKİ İDDAA’NIN KARARI NE OLDU?

Eğer karşılaşma 24 saat içerisinde kaldığı yerden devam etmezse kuponlarında bu maçı bulunduran İddaaseverlerin maçla ilgili tüm oyunlara ilişkin tahminleri kabul edilecek fakat bahis oranları bir (1.00) olarak dikkate alınacak. Aynı prosedür İddaa’nın açtığı özel etkinliklere yönelik yapılan tahminlerde de geçerli olacak.

ÖNEMLİ: 

İddaa’da kural ne diyor?

Şampiyonlar Ligi’ndeki bu kritik karşılaşma bilindiği gibi İddaa’da tek maç olarak açılmıştı. İddaa kurallarına göre oynanan karşılaşma belli bir nedenle ilk yarıda ertelenirse programda belirtilen günü takip eden gün içerisinde yeniden oynanması beklenecek. Eğer Galatasaray-Juventus karşılaşması 24 saat içinde tekrar oynanırsa kuponlarda verilen tercihler sonuca göre geçerli sayılacak.
Ancak 24 saat içinde başlamaması durumunda bu maçın oranı ‘1’ olarak kabul edilecek.

İddaa’nın erteleme ile ilgili kuralı;

Bir maç:

– İptal edilirse veya
– Yerel saatle Programda belirtilen tarihi müteakip bir günden fazla ertelenirse,
– İkinci yarının başlangıcından önce ertelenirse ve erteleme anıyla maçın normal süresi arasındaki süre Programda belirtilen günü takip eden gün içerisinde oynanmazsa (yerel saatle),
– Program yayınlandıktan sonra ev sahibi /deplasman takımları yer değiştirmesi ve tarafsız sahada oynama durumunda,
– Rakipler değişirse; karşılaşmaların maç, ilk yarı /normal süre sonucuna ve maçın skoruna ilişkin tahminler kabul edilir. Ama karşılaşmanın oranı bir (1) olarak kabul edilir. Bu durumda, Programda yer alan oynanabilecek maç sayısı en az ikiye düşene kadar Oyuncu oynamaya devam edebilir. Programda oynanabilecek tek maç kalması halinde, MBS sütununda 1 olarak belirtilmiş ise, tek tahmin bulunan kolonlar geçerliliğini korur. Bu gerekleri karşılamayan kolonlar, oyuna katılamazlar ve bu kolonlar için ödenen tutar, oyuncunun oynadığı tüm karşılaşmalar sona erdikten sonra oyuncuya iade edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.