Kategoriler
Manşetler Müzik Haberleri Yabancı Ünlüler

Aerosmith 14 Mayıs 2014 İstanbul Konseri Biletleri Ne Zaman Nerede Kaç Lira? – Concert Tickets

19 Aralık 2013 .. Aerosmith hayranlarına müjde! Ünlü şarkıcı İstanbul’a konsere geliyor.. Aerosmith İstanbul konseri ne zaman nerede.. bilet satışı ne zaman başlıyor .. bilet fiyatları kaç lira.. Aerosmith İstanbul konseri 14 mayıs 2014 online bilet satış..

aerosmith

Aerosmith İstanbul Konseri:

Yer: İTÜ Stadyumu

Tarih: 14 Mayıs 2014

Biletler : 19 Aralıkta satışa çıkıyor

İSTANBUL – Rock’n Roll’un efsane grubu Aerosmith, Dünya Turnesi kapsamında 14 Mayıs 2014 tarihinde İTÜ Stadyumu’nda sahne alacak.

BKM ve MAP İletişim Organizasyonuyla Türkiye’de ilk kez konser verecek olan grup unutulmaz şarkılarının yanı sıra 11 yıl aradan sonra tamamen yeni şarkılardan oluşan ilk stüdyo albümü ‘Music From Another Dimension’dan da şarkılar seslendirecek.

Rolling Stone dergisinin ‘Tüm zamanların en büyük 100 sanatçısı’ listesinde yer alan Aerosmith, 66.5 milyonu ABD sınırları içinde olmak üzere, sattığı 150 milyon albüm ile ‘gelmiş geçmiş en fazla albüm satan Amerikalı rock grubu’ olarak tarihe geçti. 2001 yılında “Rock and Roll Hall of Fame” tarafından onurlandırılan grup, başta 4 Grammy ödülü olmak üzere birçok ödülün de sahibi.

Steven Tyler (vokal), Joe Perry (gitar), Tom Hamilton (bas), Joey Kramer (davul) ve Brad Whitford’tan (gitar) oluşan Aerosmith’in konser biletleri 19 Aralık’ta satışa çıkacak. (ntvmsnbc)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.