17 Ekim 2013 Youtube Müzik Ödülleri Adayları/en çok izlenilen/paylaşılan videolar

3 Kasım 2013 Youtube müzik ödülleri ne zaman saat kaçta hangi kanalda adayları en iyiler en çok dinlenen şarkı şarkıcı en çok izlenen video en çok beğenilenler..

3 Kasım’da New York’ta düzenlenecek olan ve YouTube üzerinden canlı olarak yayınlanacak olan ödül töreninde ünlü sanatçılar canlı performanslarını sergilerken kullanıcıların oy vererek seçtiği isimler de ödüllerini alacaklar.

YouTubeMusicAwards_large_verge_medium_landscape

YouTube üzerinden en çok izlenen ve paylaşılan videoları kapsayacak. Bu aşamadan sonra YouTube seçimi izleyicilere bırakacak ve kazananları YouTube kullanıcılarının seçmesini sağlayacak. Kullanıcılar her kategorideki adaylar için oy kullanarak seçime destek verebilecek. Oy verebilmek için ise kullanıcıların seçimlerini sosyal ağlarda paylaşması gerekiyor. En fazla paylaşılan videolar ise o kategorinin kazananı olacak.

YouTube Pazarlama müdürü yardımcısı Danielle Tiedt “Amacımız YouTube’un müzik ekosistemi içindeki rolünü kutlamak. Düşününce gerçekten de bir çoğumuz yeni müziklerle YouTube sayesinde tanışıyor. Bunların arasında Miley Cyrus gibi starlardan tutun bizim sitemiz sayesinde çıkış yapan Lindsey Stirling gibi müzisyenler var.” dedi. İlk YouTube Müzik Ödülleri adayları 17 Ekim’de açıklanacak. (Adaylar aynı gün sayfamızda yer alacaktır) Kazananlar ise izleyenlerin oylarıyla belirlenecek.

..Schwartzman’ın yorumuyla YouTube Music Awards…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.