1-2 Mayıs 2014 Okullar Tatil Mi?

Mayıs ayının gelmesi ile birlikte akıllara gelen ilk şey 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı oluyor. Bilindiği gibi bu sene 1 Mayıs Perşembe gününe denk geliyor. Hafta içine denk gelen 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı kutlamaları için hazırlıklar şimdiden başladı.

Her yıl kutlanan 1 Mayıs İşçi Bayramı bu senede kutlanacak. 1 Mayıs için kutlama hazırlıklarının yapıldığı şu günlerde özellikle öğrencilerin, velilerin ve tüm çalışanların merak ettikleri konu 1 – 2 Mayısta tatil olacak mı, olmayacak mı sorusu oluyor.

1 Mayıs 2014 Resmi Tatildir!
1 Mayıs’ın resmi tatil ilan edilmesi ile birlikte bugünün hafta içi bir güne denk gelmesi durumunda okullar, bankalar, hastaneler vs. gibi devlet daireleri, kurumları da tatil edilecektir.
1 Mayıs 2014′te Okullar  Tatil!
İşçi bayramı kutlamaları vesilesi ile resmi tatil ilan edilen bugünün Çarşamba gününe denk gelmesi öğrencileri sevindirdi. 1 Mayıs 2013 Çarşamba günü öğrenciler 1 gün süreyle tatil yapacaklar.
Bankalar Kapalı!
Bankalar da 1 Mayıs 2013′te kapalı olacak. Çarşamba günü resmi tatil olarak kapalı olacak bankalarda işlemler en erken Salı günü yapılabilecek.
1 Mayısta Açık Bankalar; Böyle bir sorgunun olması durumunda belirtmek isteriz ki 1 Mayıs 2013 tarihinde tüm bankalar kapalı tutulacaktır.
Hastaneler, Sağlık Ocakları, Aile Sağlığı Merkezleri de 1 Mayıs’ta Kapalı Olacak
1 Mayıs 2014 Perşembe günü hastanelerin sadece Acil Poliklinikleri hizmet verecektir. Normal poliklinikler resmi tatil nedeniyle hizmet vermeyecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.