Ünlülerden Öğretmenler Günü mesajları

Ünlüler sosyal medya hesaplarından yayınladıkları mesajlarla Öğretmenler Günü’nü kutladı.
Yurdun dört bir yanında Öğretmenler Günü kutlanırken ünlüler de sosyal medya hesaplarından yayınladıkları mesajlarla Öğretmenler Günü’nü kutladı. İşte ünlülerin Öğretmenler Günü mesajları:
Demet Akalın: Öğretmenim canım benim canım benim.
Atilla Taş: Atanan, atanamayan tüm öğretmenlerimizin, öğretmenler günü kutlu olsun. Atanamayanların da tez zaman da görevlerine başlamalarını dilerim!
İbrahim Tatlıses: Bugün birbirinden onurlu, birbirinden şerefli; Öğretmenler Günü… Ama benim hiç öğretmenim olmadığı için, ben çok üzgünüm! Fakat ben çok şeyi sevenlerimden öğrendim. Bu güzelim Öğretmenler Günü’nü Kutluyorum. İyi ki varsınız öğretmenlerimiz diyorum… Ben okumayı ve yazmayı rahmetli babamdan öğrendim…
Cem Yılmaz: Tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım ‪#‎ÖğretmenlerGünü kutlu olsun!
Gülben Ergen: #öğretmenlergünükutluolsun öğretmenlerimizin yüzü gülsün… Dertleri bitsin… Saygıyı, hürmeti, bir ömür boyu sevgiyi hakeden #öğretmenlerimiz #başöğretmenatatürk #tümöğretmenlerimiz
Tolgahan Sayışman: Eğitim hayatım boyunca verdikleri emekler için değerli öğretmenlerim başta olmak üzere; tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutlarım.
Niran Ünsal: Başarılı nesiller yetiştiren kıymetli öğretmenlerimizin, Öğretmenler Günü kutlu olsun.
Hadise: Mesleğinizin kutsallığı karşısında saygı ile eğiliyorum. #ÖğretmenlerGünü
(İHA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.