Roberto Mancini kızı Camilla Mancini kimdir/fotoğrafı/twitter adresi

megGalatasaray yeni teknik direktörü Mancini kızı kimdir resimleri, Mancini kızı Camilla Mancini kim biyografisi resimi,twiti  istanbul twiti..

Galatasaray, teknik direktör Roberto Mancini ile 3 yıllık sözleşme imzaladı. İstanbul’a dün gelen İtalyan teknik adam, dün yani 30 Eylül’de resmi sözleşmeyi imzaladı.Galatasaray yönetimi, Fatih Terim ile yollarını 24 Eylül Salı tarihinde ayırdı. Bu gelişmeden sonra birçok teknik adamın ismi ortaya atıldı; bunlardan biri olan Mancini ile de sözleşme imzalandı.Yani iddiaya göre; Mancini ile Terim’in ayrılmasından sonra görüşülüp anlaşıldı.Ancak Roberto Mancini’nin kızı Camilla Mancini’nin tweet’leri kafa karıştırdı.

Camilla Mancini, 20 Eylül’de toplanmış eşyalarının fotoğrafını koyup “Taşınmak hobimiz oldu” şeklinde tweet attı.21 Eylül’de ise “Son uçuş… Sadece bizim bildiğimiz bir yere gidiyoruz” tweet’ini attı.Bu da “Acaba Terim ile yollar ayrılmadan önce mi görüştüler?” sorusunu akıllara getirdi.Camilla Mancini gelen tepkiler üzerine “Ben Londra’ya taşındığımı kastetmiştim” diye tweet attı.

TÜRKLERE CEVAP VERDİ011020130000409424935_2

Öte yandan Camilla’nın iddialar karşısında bazı Türk kullanıcılara şahsen cevap verdiği görüldü. Camilla; Doğan Karadeniz, Fatih Öztürk, Bilginadam, Erce Kurtuluş, Emre Epe gibi kullanıcılara cevap yazdı.

Camilla Mancini twitter adresi: https://twitter.com/Cami_Mancini

CAMILLA TWİTLERİNİ GİZLEDİ!

Gecenin ilerleyen saatlerinde Camilla’ya olan ilgi arttı, Türkiye’deki kullanıcılar kendisini twit yağmuruna tuttu. Twitlerden bunalan Camilla, twitlerini gizleyip profilini kilitli hale getirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.