Nadia Zagli Kimdir?

Survivor All Star’ın başlaması için geri sayım başladı. Survivor’ın efsane isimlerinin katılımıyla ekranlara gelecek.

22 Şubat’ta TV8 ekranlarına gelecek olan Survivor All Star, ilk sezondan bu yana yarışan birbirinden iddialı isimlerle izleyenleri ekrana kilitleyecek.

Survivor All Star yarışmacısı Nadia Zagli kimdir?

Survivor Yunanistan, Türkiye yarışmasında yarışan Nadya Zagli, Türk takımında yarışan Selim Sabah ile aşk yaşamaya başlamış ve yarışmadan sonra evlenmişler ancak bir süre sonra boşanmışlardır. Selim Sabah, 2010 şampiyonu olan Merve Oflaz ile aşk yaşamaktadır ve Nadya Zagli, Survivor All Star yarışmasında, Merve Oflaz’ın karşı takımında yarışacak. 29 yaşında olan Nadya Zagli’nin boyu 1.66 kilosu ise 50 göz rengi yeşildir.

22 Şubat’ta Survivor All Star adıyla ekrana gelecek yarışmada bu sezon, bugüne dek yarışan en başarılı isimler adaya gidiyor.

Pascal Nouma, Doğukan Manço, Hasan Yalnızoğlu, Hilmi Cem İntepe, Turabi Çamkıran, Bozok Gören, Anıl Tetik, Hakan Hatipoğlu, Taner Özdeş, Serenay Aktaş, Merve Aydın, Almeda Abazi, Duygu Çetinkaya, Merve Oflaz, Fulya Keskin, Begüm Yücetan, Sahra Işık, Berna Canbeldek, Seda Aktuğlu, Özlem Çalın, ve Survivor Türkiye-Yunanistan yarışmasında Yunanistan takımında yer alan Nadia Zagli.

Nadya Zagli Twitter: https://twitter.com/NadiaZagli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.